İNTİZAR MUSTAFA CECELİ’YE UZAKLAŞTIR’MA KARARI ALDIRTTI
26 Tem, 2018 12:29 tarihinde eklendi

İNTİZAR MUSTAFA CECELİ’YE UZAKLAŞTIR’MA KARARI ALDIRTTI

Ceceli ve Sinem Gedik arasında yaşanan layet davası buna bağlı olarak Mustafa Ceceli’nin yapmış olduğu kanunsuz video görüntülerini sosyal medyada paylaşması İntizar ve Sinem Gedik arasında duygusal birliktelik yaşandığına dair velayet davası açması sonucunda İntizar’dan mahkeme kararı aldı olarak Mustafa Ceceli’nin 2 ay boyunca hiç bir iletişim aracı kullanmaksızın ve yanına yaklaşmaması için mahkeme kararı çıkartıldı.

İntizar mahkemeye başvurarak. Mustafa Ceceli’nin kendisine iki ay süreyle yaklaşmaması iletişim araçları ile rahatsız etmemesi küçük düşürücü söz ve davranışlarda bulunmamasına yönelik. Tedbir kararı aldır’dı. İntizar adına başvuru yapan Avukat altın mimir aleyhine. Tedbir kararı Talep edilen Mustafa Ceceli’nin eski eşi Sinem Geciken ödememek için haksız ve hukuka aykırı velayetini değişmesi davası açtığını belirtti.

Avukat koruma kararı istedi

Avukat mimir dilekçesinde eceli’nin Eski eşine karşı açtığı velayet davasında lehine sonuç yaratabilmek için müvekkili İntizar ile eski eşi Sinem Gedik’in gizli kamera görüntü ve ses kaydı alarak hukuka aykırı delil yaratarak basına servis ettiğini kaydetti.

Ceceli’nin bu şekilde müvekkilinin kişilik haklarını ihlal ettiğini savunan altın mimir müvekkiline ait en mahrem görüntüleri basına servis ederek müvekkilini Günah Keçisi ilan ettiğini bu kurgunun müvekkilinin hayatına mal olabileceğini Bu nedenle müvekkili lehine koruma kararı verilmesini istedi.

Konuta yaklaşamayacak 2 ay boyunca

İstanbul 3 mahkemesi 6284 sayılı aile koruma ve kadına karşı şiddetin önlenmesine dair kanunun amacının şiddete uğrayan şiddete uğrama tehlikesi bulunan kadınların çocukların ve aile bireylerinin korunmasını olduğunu belirterek Mustafa Ceceli‘nin şikayetçi İntizar’ın konusuna yaklaşmaması iletişim araçlarıyla rahatsız etmemiş hakaret ve aşağılayıcı beyanlarda bulunmasına yönelik Tedbir kararı aldı.

Mahkeme bu tedbir kararının 2 ay süreyle uygulamasını hükmetti. Aynı kararı Sinem Gedik de eski eşi Mustafa Ceceli ye koruma kararı mahkemeden koruma kararı aldık mıştı.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *