Mazhar Alanson Peygamber’ime Aşığım Diyince Hemen Linç Edilmeye Başlamdı
29 Tem, 2018 17:15 tarihinde eklendi

Mazhar Alanson Peygamber’ime Aşığım Diyince Hemen Linç Edilmeye Başlamdı

Mazhar Alanson Peygamber’ime Aşığım, Diyince Hemen Linç Edilmeye Başlamdı.

Ünlü müzik adamı Mazhar Alansoy Bugün pazar sabahı verdiği röportajda. Türkiye’nin çoğunluğunun Müslüman olduğunu dile getirerek ve. Müslüman bir şahsiyet olarak yaşadığını söyleyen ünlü sanatçı bazı sosyal medya kullanıcıları tarafından bu tepkiler karşısında sessiz kalan. Mashar Alanson varsa söyle devam etti. Ben mesela okullarda. Atatürk sevgisini otomatikman pek çok çocuk gibi aldım bünyeye. Ama peygamberime de aşığım. Ne var bunda. ifadelerini kullanan. Usta sanatçı Alanson Twitter’da TT oldu. Ve birçok destek ve tepkiyle karşılaştı.

hem yaşam tarzıyla hem yapmış olduğu bestseller ile sevilen sanatçı Mazhar Alansoy verdiği röportajda Türkiye’nin çoğunluğunun Müslüman olduğunu ve Müslüman gibi yaşadığını söyledi Alanson Bu sözler Üzerine Bazı kullanıcıları ünlü sanatçıyı sosyal medya üzerinden linç etti.

Mazhar Alanson un işte O sözleri

Son dönemlerde kutuplaştırıyor az Tabii bunu çözmeliyiz Türk insanı çok seviyorum başka bir örneğimiz Yok Dünyada dünyada bizim farklılığımız anladı Vesayet istemediğim izin farkına vardı üzerimizde Bugüne kadar hep askeri baskısı vardı bu kalktı Artık çok şükür hükümet bir şey yapardı askerin İşine gelmezse baskı yapar ülke sağcı solcu mu belli değildi sol kalkarsa sol indirilir sağ kalkarsa sağ indirilir Ve seçimlerden sonra da bu Yeni dönemde artık iyice ortaya çıktı ki bu ülkenin çoğunluğu Müslüman ve müslüman hayatı yaşıyor olayımız Bu karşı tarafın kızmasın dövmesinin alemi yok bu topraklarda söyledikleri gibi laiklik de elden Gitmez gitmez de kimse Korkmasın ülkemizin gerçeklerini kabul edersek hepimiz daha mutlu olacağına inanıyorum mesela okullarda Atatürk sevgisini otomatikman pek çok çocuk gibi ben de aldım dünyaya ama Peygamberimize aşığım ne var bunda.

Mazhar Alanson

Gerçek adı Mahmut Mazhar Alanson ya da bilinen adıyla Mazhar Alanson Türk sanatçı söz yazarı oyuncu Mazhar Fuat Özkan grubunun vokalisti olarak tanınır.

Mazhar Alansoy 13 Şubat 1950 yılında dünyaya Ankara’da geldi iki defa evlenen Mazhar Alansoy Biricik Suden ve hala Alansoy ile evlilikler yaptı iki çocuğu olan Alanson Eda Alanson Hilmi Alanson adında çocukları vardır.

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *