Ünlü yönetmen 48 yaş küçük sevgilisiyle görüntülendi
4 Ağu, 2018 20:17 tarihinde eklendi

Ünlü yönetmen 48 yaş küçük sevgilisiyle görüntülendi

Ünlü Orhan Oğuz kendisinden 48 küçük sevgilisiyle Cihangir’de bir mekanda otururken görüntülendi. Muhabirlerin görüntü aldığını fark eden ünlü yönetmen Orhan Oğuz. Hemen Mekandan apar topar bir şekilde ayrılarak uzaklaştı.

Ünlü yönetmen 20 yıl birliktelik yaşadığı Nilüfer Açıkalın dan ayrıldıktan sonra kendisinden çok genç bir sevgili buldu.  70 yaşında olan yönetmen Orhan Oğuz kendisinden 48 küçük güzel ile yeni bir aşka yelken açtı çiftin Geçen gün sevgilisiyle Cihangir’de görüntülendi.

Ünlü yönetmen Orhan Oğuz 48 küçük sevgilisiyle bir mekanda görüntülendi.

Başarılı ve usta yönetmen olan Orhan Oğuz 70 yaşında olmasına rağmen önceki akşam kendisinden tam olarak 48 küçük sevgilisiyle Cihangir’de görüntülendi Orhan Oğuz yaklaşık 1 yıldır birliktelik yaşadığı sevgilisi ile yedi.

Magazin gazetecileri muhabirlerinin görüntü aldığını fark eden ünlü yönetmen Mekandan apar topar ayrılarak uzaklaştı. Bir mekanda otururken kendilerinin görüntülendiğini fark eden ünlü yönetmen Orhan Oğuz apar topar Mekandan ayrıldı Orhan Oğuz. Mekandan ayrılan ünlü yönetmen bir sokakta bulunan evine gitti 70 yaşında olan Orhan Oğuz magazin gazetecileri sormuş olduğu soruları yanıtsız bıraktı ( sözcü )

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *