Sende modellik yapabilirsin
10 Ağu, 2018 21:20 tarihinde eklendi

Sende modellik yapabilirsin

Sophia Hadjipanteli, Kıbrıs rum kesimi vatandaşı. Ama Onu özel kılan güzelliği veya fiziği değil. Onu farklı yapan gür çıkan kaşları.

Sınırları zorlayan model. İşte ben bu model kızı görünce ülkemizin güzel kızları neden. Manken, Model olamasın diye düşünmeden edemedim. Çirkinim diyerekten denemekten vaz geçme. Sıradışı manken foto model kızları araştırın. Bunlar manken ola biliyor ise sen neden manken veya bir firmanın tanıtım yüzü, veya katalog çekimlerindeki yüzü olmayasın.

Manken olmak isteyen herkesi mankenkiz sitemizde tanıtmaya biz hazırız. Siz hayaleri olan kızların bize bir E-mail veya sitemizin iletişim adresinden bir mesaj yazmanız yeterli olacaktır. İletişmden bize size ulaşacağımız bir telefon veya e*mail adresi bırakın. Size en geç 24 saat içinde ulaşalım gerekli bilgileri önce size verelim. Daha sonra sizin hakınızda biyografinizi yani sizi tanıtan yazıyı birlikte oluşturalım. Dört adet resim ve öz geçmişinizle birlikte sizi mankenkiz.com sitemizde tanıtımınızı yapalım.

Tanıtımınız size nemi kazandıracak. Belki bir defilede sizi manken olarak davet edecekler. Belkide bir firma size iş teklifinde bulunacak. Bu seçenekleri çoğalta biliriz. Siz sadece bizimle iletişime geçin sizi arayalım.

Tanıtımını yaptığımız kişi ister en altta isim ve telefon numarası veya bir e posta adresi yazdıra bilir çünkü teklifler size aracısız gelecek. Biz sadece tanıtıyoruz sizi.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *