Adnan Oktar kedicik’ler ile birlikte oldu’mu?
11 Ağu, 2018 20:26 tarihinde eklendi

Adnan Oktar kedicik’ler ile birlikte oldu’mu?

Adnan Oktar kedicik’ler ile birlikte oldu’mu?

Adnan Oktar’ın tarikat kurarak, genç ve zengin aile çocuklarına belli yöntemlerle yanında. Tutarak ailelerinden uzaklaştırarak. Kurmuş olduğu. Tarikatta birçok İddaa gündeme gelmekte. Adnan Oktar kediciklerle birlikte oldumu.

Adnan Oktar ve müritlerin dediği kediciklerden cinsel ilişkiye girip girmediği tespit edilmesi için. Adnan Oktar ve kedicikler den DNA testi alınarak laboratuvara gönderildi. DNA testleri sonucunda. Adnan Oktar’ın kedicik’ler ile  cinsel münasebet yaşayıp yaşamadığı netlik kazanacak.

Adnan Oktar’ın suç örgütüne yönelik yapılan operasyonda gözaltına alındıktan sonra tutuklanan. Adnan Oktar ceza evinde açık görüş tek kardeşi ve yeğeni ile bir araya geldi. Adnan Oktar şimdiye kadar atanan 7 avukatı beğenmediği gerekçesiyle reddetti şu an dosyasına 8. Avukat bakmakta.

Adnan Oktar atanan 7 avukatı beğenmeyerek 8. Avukat Adnan Oktar’ın davasını takip etmekte.

Adnan Oktar göz altına alındığından beri 7 ayrı avukata reddetti. Avukatları beğenmediğini belirtip. Avukat reddinde bulundu. Şu an Adnan Oktar’ın dosyasına sekizinci avukat takip etmekte sorgusunda. Adnan Oktar 353 soru yöneltildi. Sonra oktar tutuklanarak cezaevine gönderildi. Oktar ilk açık görüşünde kardeşi ve yeğeni ile bir araya geldi. Bir saat süren görüşmeye iki infaz koruma memuru da refakat etti. Adnan Oktar İsrail‘e ilişkilerinden ABD ile Türkiye arasındaki gerilime fetö’den cinsel istismar konularına kadar. Kendisi ile ilgili iddialar hakkında konuşmuyor. Görüşme kimsenin olmadığı alanda diğer mahkum yakınları ile temas olmadan gerçekleştirildi.

Adnan Oktar ve kedicikleri ne DNA testi

Adnan Oktar’a yöneltilen suçlamaları en birinci ve en önemli yer tutan cinsel istismar olan ve Adnan Oktar’ın yanındaki kadınlarda herhangi bir temasta bulunup bulunmadığına dair hem kendisinden hem de kadınlardan DNA örneği alındı Bunun dışında bazı biyolojik testlerde yapıldı.

Adnan Oktar’ın cezaevindeki hesabında 4070 lira para bulunmakta

Adnan Oktar 3 kişilik koğuşta yalnız başına kalıyor Sabahları Kahvaltıdan sonra spor yapıyor kendisine üç öğün yemek veriliyor cezaevi yönetiminin belirli gün ve saatlerde banyosunu yapıyor aylık 1200 lira haftalık 300 lira harcamasına izin veriyor hesabına son olarak 500 lira yatırıldı hesabında şu an 4070 lira para soran Adnan Oktar haftalık 300 lira para harcıyor bilmekte.

Türkiye’yi İsrail’e sevdiremedik diyen Adnan Oktar ‘le ilişkileri için şu iddialarda bulundu bizim İran Rusya Çin ile ilişkilerimiz iyiyiz sadece İsrail değil onlarla da heyetler göndeririz İsrail’den çantalar dolusu altın para geliyor dönüyor misafir ettiğimiz hahamların Uçak biletlerini bile bizi alıyoruz Eğer Türkiye İsrail’e sevdirmeseydin ABD 24 Hazirandan sonra Ermeni soykırımını tanıyacaktır bir sempati kanallarını kullandık İsrail’in güçlü bir devlet olduğunu kabul etmek gerek onunla gerilim İngiliz derin Devleti‘nin oyunudur.

Adnan Oktar ve kediciklerinden alınan DNA testlerinin sonucunda Adnan Oktar’ın yanında bulunan kadın müritleri ile münasebet yaşayıp yaşamadığı yapılan testler sonucu ortaya çıkacaktır ve bu alınan DNA larla birlikte farklı biyolojik testlerde yapıldığı belirtilmekte.

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *