İzmir Anfi Tiyatro’da Konser Veren Sıla İzmir’i Salladı
22 Ağu, 2018 17:36 tarihinde eklendi

İzmir Anfi Tiyatro’da Konser Veren Sıla İzmir’i Salladı

Bu yıl ikincisi düzenlenen Kerki ve Soltej’in düzenlediği yaz konserlerinde damga vurdu. Şarkıcı sıla bu sene 2. kez izmir’li hayran’ları ile yaz konserleri adı altında düzenlenen, Kerki ve Sıltej’in düzenlediği konser.

Şarkıcı sılanın sahne alması ile konser alanını dolduran binlerce kişi adeta müziğe doydu. Muhteşem bir performans sergileyen sıla oldukça enerjik ve heyecanlı idi.

Konser alanına hitap eden ünlü pop müzik sanatçısı sıla hayranlarına. Bu buluşmalarımız bende bağımlılık ve alışkanlık yaratmaya başladı. Rüyam’da bile şarkı söylüyorum. Hatta geçen birinizi sahneye aldım ve düet yaptık. Rüya bu ya işte.. Bir uyandım baktım  şarkıyı hala mırıldanıyorum. Siz bana bakmayın. Siz direkt haykırıp, bağıra çağıra şarkı söyleyin. Hadi bakalım bu gece her şey serbest. Sözleri ile seyirciyi selamlayan sıla muhteşem bir gece yaşattı izmir’li hayranlarına. Sıla konser boyunca sevilen şarkılarını seslendirdi.

Sahneye derin yırtmacı olan kırmızı dekolteli elbisesi ile çıkan sıla Alsancak adını verdiği kırmızı mikrofonu ile şarkılarını seslendirdi. 

Konseri Platonik, Bekar, Darıldılar, Kavuştular, ve parti şarkıları ile 6 bölüme sığdıran güzel . Ünlü sanatçı sıla kavuştular bölümüne geldiğinde, Bir kaç dakikalığına şirin gözüküp mutlu’muşuz gibi yapacağız. Sonrasında öyle bir çoşacağız’ki siz bile ne olduğunu hatırlayacaksınız. Hipnoz gibi bir şey. Çok takılmayın akışına bırakın. sözleri ile seyircileri çoştur’du.

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *