Yeni Manken Adayları Aranıyor
22 Ağu, 2018 7:43 tarihinde eklendi

Yeni Manken Adayları Aranıyor

’de mankenlik alanında yeni yüzlere ihtiyaç olduğu bir gerçektir. Bundan dolayı giyim sektörü alışveriş sektörü alanlarında yeni bizlere ihtiyaç oldu bariz bir şekilde ortaya çıkmıştır.

Biz de burada manken foto model olmak isteyenler için manken adayı diye bir kategori oluşturduk. Bu kategoriye oluştururken hiçbir art niyet olmaksızın tamamen kontrolün kendi tanıtımını yaptırmak isteyen biriydi olacağı 1 bölüm oluşturduk.

Kontrol tamamen manken adayı olmak isteyen veya foto model olmak isteyen kişinin vereceği bize olan bilgiler doğrultusunda.  Manken ve foto model olmak isteyen bay ve bayan kişilerin 4 adet farklı şekillerde çekilmiş resimleri ile. Bu erkeklerde 4 farklı giyim tarzı bayanlarda ise iç giyim, mayo bikini ben normal kıyafetlerle. Spor tarzı ve gündelik kıyafetlerle çekilmiş olan resimlerini bize ulaştırmaları durumunda.

Bu resimlerin bize ulaşmasının ardından kendileri hakkında fiziksel ve sosyal yaşantılar hakkında bazı bilgiler kendilerinin talep edeceğiz örnek Neyi mesela.

Boyu kaç kilosu kaç göz saç rengi ayakkabı numarası sosyal yaşantısı hayalleri umutları defile ve tekliflerini de nelere Hayır nelere evet diyeceğim gibi soruların sorulacağı bir bölüm oluşturarak resimleri ile birlikte kişilerin tanıtımını yapacağız.

Yazımızın başında belirttiğimiz gibi tamamen kontrol sizde olacak bağımsız bir şekilde iş teklifleri alacaksınız aracı kurumlara komisyon ödemeden direk sizi gören firmalar manken foto model vesaire gibi alanlarda Bunlar nedir mesela stant mankeni fuarlara manken gibi alanlarda manken arayan firmaların direk sizinle iletişime geçerek anlaşma sağlayarak size iş vermelerine olanak sağlayacaktır ve daha fazla kazanç ve gelir elde edeceksiniz.

Buradaki en önemli husus yapmanız gereken mankenkiz.com sitemizin iletişim bölümünden email ile bize ulaşmanız tanıtım yaptırmak isteyen kişinin bize bir telefon numarası bırakarak en geç 24 içerisinde arayacağımız ı kişi hakkında gerekli bilgiler aldıktan sonra resimlerle birlikte sitemizde yayınlayarak sizlere katkı sunmaya çalışacağız.

Asıl önemli olan Konu başlığı da belirttiğimiz gibi bağımsız ve hiçbir yere bağlı kalmadan yüksek meblağlarda para kazanmanın önünü açacağız. Bunun için sizden bu isteğe bağlı tamamen yani kişi isterse makalenin sonunda ismini soy ismini belirterek telefon numarası bırakma imkanına sahiptir. Hayır ben telefon numarası bırakmak istemiyorum diyen var ise iletişime geçmeleri için bir Email adresi bırakarak mail yoluyla bu tür. Firmaların direkt size cep telefonu numarası veya Mail adresiniz den iş teklifi sunarak yüksek gelirli kazanç elde etmenizi sağlayacağız.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *