Bikinili Görüntülenen Yeliz Yeşilmen Kiloları İle Başı Dertte
24 Ağu, 2018 14:09 tarihinde eklendi

Bikinili Görüntülenen Yeliz Yeşilmen Kiloları İle Başı Dertte

Şarkıcı ve oyuncu yeliz yeşilmen, Bodrum’da tatiline devam ediyor. Önceki gün yalı kavakta bir beach’te bikinisi ile görüntülendi. Fazla kiloları ile kendisini gören hayranlarına adeta şok yaşattı.

Yeliz Yeşilmen bodrumda tatil yapmaya devam ediyor. 39 yaşındaki sanatçı cadde’den umut ünverin haberine göre. Yalı kavakta tatil yaparken bikinisi ile görüntülendi. Kendisini görenleri aldığı kilolar ile herkesi şaşırtı.

Fazla kiloları ile mücadele eden yeliz yeşilmen, Kilo problemi devam ettiği görüldü. Deniz keyfinden sonra görüntülenen yeşilmen fazla kiloları ile görüntülendi.

Daha önce sosyal medya hesabından paylaştığı resimlerinde. Oynama yaptığı inceltme yaptığı söylentileri çıkmıştı. Yapılan eleştirilere yeşilmen her şey ortada diyerek yorumlamıştı. Son yıllarda çıkan heberlere var haberlerine. İsyan etmişti.

Bütün türkiye benim selületimi konuşuyor. Asla bana ait olmayan bir durum. Bikini ile basın karşısına çıkacağım. Ama eşim kızar. Yoksa bütün basını çağırı bikini ile karşınıza çıkardım. O fotoğraf nasıl oldu anlıyama’dım. Hayranlarım bana yazmış fotoğraf sana ait değil. Hayranlarım fizik sana ait değil montaj yapmışlar.

Ünlü oyuncu ve şarkıcı yeliz yeşilmen geçen yıla göre kilo vermişim. Sezona böyle başlamak hayal kırıklığı oldu. Diz kapağıma kadar selülitli çıkmışım. İllaki vucudum’da vardır. Öyle canavar gibi değilim. Öyle vucuda neden takıyor’larki. Alaçatıda ummadığım bir anda çocukla ilgilenirken çekmişler.

Ama anlamıyorum böyle habersizce iki çocuk annesi bir kadını neden habersizce            çekerler. Birde fotosop diye uğraşıyorlar…

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *