Doğal kür ile selülitler’e son
25 Ağu, 2018 16:02 tarihinde eklendi

Doğal kür ile selülitler’e son

Selülitlerden kurtulmak için evinizde bulunan doğal ve ucuz yöntemler ile. Selülitlerin vücudumuzda göstermiş oldu kötü görüntüden kurtulmak için’nden bahsedeceğiz. Doğal yöntemlerle bütün mutfaklarda bulunan basit malzemeler ile. 14 Gün uygulayacağınız bu selülitlerden  bakım kürü ile selülitlerinizden kurtulabilirsiniz.

Selülitlere neden olan faktörler nelerdir?

Selülitlerin en temel ortaya çıkış nedenlerinden biri genetik faktörler hareketsiz yaşam yetersiz su tüketimi asitli içecekler kahve yanlış beslenme ve bu tür şeylere bazılarını eksik bazılarını çok fazla yapmamız dan dolayı selülitler ortaya çıkar.

selülitlerden kıyafetler ile Kamufle edebiliyoruz. Ama Yaz aylarının gelmesi bunaltıcı sıcaklarla daha rahat elbiseler tercih ettiğimiz için bazen Ve çoğu zaman sevdiklerimiz bariz bir şekilde gözle görülebilir bir halde ortaya çıkmaktadır. Yazımızda belirttiğimiz gibi selülitler yanlış beslenme hareketsizlik Genetik bozukluklar ve etkenler yetersiz su tüketimi gibi Birçok sebepten dolayı oluşan selülitlerden kurtulmak için kadınlar tarafından birçok farklı yollar deneniyor.

Orada her evin mutfağında bulunduğuna inandığımız birkaç malzeme ile mucize yaratmak sizin elinizde ve hevesli Bir şekilde düzenli bir şekilde bu bakım kürünü uygulayarak 14 gün boyunca selülitlerin izin neredeyse estetik operasyona gerek kalmayacak derecede yok olduğunu kaybolduğunu göreceksiniz.

Selülitleri kesin bir şekilde yok eden doğal kür tarifi.

Malzemeler

  • Hindistan cevizi Yağı
  • 1 Adet patates
  • Kahve çekirdeği

Canınızı sıkan selülitlerden 14 gün içerisinde Gözle görülebilecek derecede azalmasını sağlayacak bakın kürünü uygulaması hakkında bilgi vermek isteriz burada sizlere. 55 ile 75 kilo arasındaki bayanların. 4 yemek kaşığı havanda dövülmüş kahve çekirdeğinin içine 4 kaşık Hindistan cevizi yağı ve 1 adet rendelenmiş patatesin suyunu ekliyoruz. Bu vermiş olduğumuz ölçüler 55 kilo ile 75 kilo arasındaki bayanlar için geçerli olan bir tariftir. Şayet kilonuz bu verdiğimiz rakamların üzerinde ise bununla orantılı vermiş olduğumuz malzemeleri arttırabilir veya azaltabilirsiniz.

Vermiş olduğumuz bu malzemeler malzemeleri karıştırarak krem kıvamına gelene dek karıştırıyoruz. Krem kıvamını yakaladıktan sonra karışımı evde yapmış olduğumuz doğal bakım kürünü sorunlu bölgeye kas yönünde aşağıdan yukarıya doğru yaparak uygulayarak Streç film ile sarıyoruz. Bu karışımı 14 gün boyunca aksatmadan Her gün aynı saatte uyguluyoruz. Karışımı sorunlu bölgeye sürdükten 25 dakika sonra ılık su ile yıkayıp duruyoruz.

Selülitlerden kurtulmak için vermiş olduğumuz doğal evdeki malzemeler ile yapmış olduğumuz bakım kürünü 14 gün boyunca aralıksız bir şekilde uyguladığımızda sonucun gözle görülür bir şekilde şehitlerimizin azalıp ve yok olduğuna şahit olacaksınız.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *