Bülent Ersoy ile modacı Gülşah Saraçoğlu arasındaki kırgınlık sona erdi
26 Ağu, 2018 17:39 tarihinde eklendi

Bülent Ersoy ile modacı Gülşah Saraçoğlu arasındaki kırgınlık sona erdi

Türkiye’nin yetiştirmiş olduğu en büyük sanatçılar arasında gösterilen. Türkiye’nin divası ile Gülşah Saraçoğlu arasında bu yaz başında araları açılmıştı.

Ünlü Gülşah Saraçoğlu katılmış olduğu Sabah Magazin programında hakkında imalı cümleler sarfedince. Diva Bülent Ersoy canlı yayına bağlanıp cevap hakkını kullanmıştır. Diva Bülent Ersoy ve Gülşah Saraçoğlu arasındaki konuşmalar Mahkemeye kadar taşınmıştı.

DAVASINI GERİ ÇEKTİ

Gülşah Saraçoğlu ve Bülent Ersoy arasında bir Magazin programında yaşanan kırgınlık sona erdi. Davayı geri çektiğini söyleyen Saraçoğlu şu açıklamayı yaptı.

Yaklaşık 3 ay önce ben davamı avukatına talimat verip geri çektim. Çünkü çocukluğumdan itibaren kendisini dinleyerek büyüdüğüm annemin babamın da birçok gazinolarda senelerce kendisini izlediğini hayran olduğu bir sanatçı olduğu için ailem de yaşananlar bu durumdan dolayı çok üzgündü.

Bu Davayı geri çekmem de annemin ve babamın çok büyük bir etkisi var. Bu konunun uzamasını istemedim sonuçta koskoca bir Bülent Ersoy Bir tane Bülent Ersoy muz var ve yerine yenisi gelmeyecek Yeni de barışmışlar uzun zamandır birbirimize görüşüyoruz davamı geri aldığımı öğrendiğinde beni aradın mutlu oldum sizi özledim. Siz de beni özlediniz mi dedi ilk karşılaştığımızda da bilirsiniz oturduğu yerden pek kalkmaz beni ayakta karşılığı ve birbirimize sarıldık.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *