Cadılar Bayramı İçin Heidi Klum Süpriz Hazırladı!
2 Eyl, 2018 19:37 tarihinde eklendi

Cadılar Bayramı İçin Heidi Klum Süpriz Hazırladı!

Heidi Klum cadılar bayramı için adeta kendini Klonladı. Cadılar bayramına özel kostümler kullanan klum. Oldukça yaratıcı ve zekice bir etkinliğe imza attı. Heidi Klum Güzel Bir Cadı‘mı?

Heidi Klum kendine benzeyen beş kadına aynı elbise giydirerek. Makyajlarını bile kendisinin yaptığı 5 farklı heidi Klum olrtaya çıkartarak yine adından söz etirmeyi başardı. Bu yılki cadılar bayramını değişiklik yaparak 5 heidi klum ile cadılar bayramına katıldı. Hayranları gerçek heidi klum’u anlamak için baya zorluk çektiler.

Heidi Klum makyaj öncesi ve sonrası ve çektiğ pozları sosyal medya’dan paylaşmaktan büyük zevk aldığını bir ayak üstü esnasında basın mensupları ile paylaştı. Sözlerine hayranlarım hep beni makyajlı olarak gördüler. Televizyon programlarında. Veya gazete dergilerde. Bence beni sevenlerin heidi klum’un makyajsız sabah uyandığında nasıl gözüktüğünü görmek en hakları olduğu için. Bazen sizin için süpriz paylaşım olabilir benim için sıradan ve severek yapmış olduğum tamamen paylaşımlardır.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *