Eşinden Boşanan Songül Karlı 20 Milyon TL Dolandırıldı
4 Eyl, 2018 18:06 tarihinde eklendi

Eşinden Boşanan Songül Karlı 20 Milyon TL Dolandırıldı

Ünlü Türk Halk Müziği Sanatçısı Songül Karlı Boşandığı Eşi Metin Yüncü Tarafından Hem Dövülmüş Hemde 20 Milyon TL Dolandırıldığını Açıkladı. Ünlü şarkıcı bugün katıldığı bir magazin programında boşandığı eşinin hem kendisini dövdüğünü hemde 20 milyon tl’sini aldığını açıkladı.

Bügün teve2 de yayınlanan magazin programı 2. sayfaya konuk olan şarkıcı songül karlı. Beş yıl süren evliliğini olaylı bir şekilde sonlandırdı. Eski eşi Metin Yüncü, şarkıcı Songül Karlı‘yı hem dövdüğünü hemde 20 milyon tl dolandırdığını iddia etti.

SONGÜL KARLI DÖVÜLDÜ DOLANDIRILDI?

Boşandığı eşinden hem dolandırıldığını hemde dövüldüğünü açıkladı. Bunun karşılığında oda eşine karşı boş durmadığını eşine vurduğunu açıkladı. Düğünlerinde damatlığına kadar bütün masrafı kendisinin karşıladığını açıkladı. Bu açıklamaların devamında Yüksek mevlada olan alacağını henüz tahsil edemediğini söyledi.

SONGÜL KARLI ACISI ÇEKMEK İSTİYORUM!

Ünlü şarkıcı songül karlı hiç bir ilişkisinde aşk acısı çekmediğini ve bu duyguyu tatmak istediğini açıkladı. Bu duyguyu hiç yaşamadım açıkça söylemek isterimki bu duyguyu yaşamak istiyorum. Bugüne dek hiç bir erkek için ağlamadım.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *