mankenlik hayallerini kuruyorsun
10 Eyl, 2018 20:49 tarihinde eklendi

mankenlik hayallerini kuruyorsun

Birçok genç erkek genç bayan. 18 Yaş altı çocuk kız erkek çocukları Manken olmak üzere manken foto model olmak isterler.

Ve ünlü bir cüz olarak tanımak için kendilerini bir şans tanıyacak bir yol açmak için bir çok çaba sarf ederler.

Manken olmak isteyenler için manken kız olarak sizlerin hayallerinize ulaşabilmeniz için bu sitede sizi Bütün Türkiye’ye tanıtıyoruz. Hayallerinizi ve çita hızı hep dinamik tutmanız gerekmektedir. Hemen pes etmek yok. Işte size bir fırsat.  siz isteyin biz size tanınan bir yüz haline dönüştürelim.

Bu sitede hayalleri olan her insana yer vardır. Siz isteyin biz sizin yolunuza açalım. Burada yayınlanacağını biyografinin tanıtım metninin Belki de ışıltılı  renkli bir dünyanın bol kazançlı prestijli bir dünyanın kapılarını aralayacak tır.

Belki bir gün ünlü olurum dizilerde figüran değil de başrol oyuncusu olabilirim diyorsanız işte size fırsat. Manken olmak istiyorum diyorsanız işte size tanıtım imkanı sağlayan site.

Peki Biz kimiz Neden böyle bir şey yapıyoruz diye hemen aklımıza gelebilir. Biz Bu siteyi kurarken hayalleri olan amaçları olan hedefleri olan insanları tanıtmak ve ünlü bir insan haline gelmeleri için Yardımcı olmayı bir Prensip olarak benimsedik.

Bizim burada hiçbir yanlış hatalı davranış içerisinde olmayacağımızı kesinlikle sizlere teyit ediyoruz. Neden böyle bir şey yapıyoruz.  bunun nedenlerini sıralamak oldukça uzun ve zaman alacaktır. Onun için size kısa ve öz bilgiler vermeye çalışacağız buradan. Biz sizlerin mankenlik fotomodellik sinema dizi oyunculuğu gibi alanlarda ilerleye bilmeniz için önünüze açmak için. Burada sizlere tanıtarak manken arayan firmaların foto model arayan firmaların dizi sinema oyuncusu arayan reklam ve dizi sinema yapımcılarının dikkatini çekmeniz için Burada sizin tanıtımlarınızı elimizden geldiğince yapacağız.

Bu tanıtım da tamamen kontrol tanıtımı yapılan kişide olacaktır. Peki bu kontroller nelerdir sorusunun basit bir yolu vardır örnek verelim.  Burada sizin genel Bilgilerinizi yazdıktan sonra. Bunlar nelerdir. Kısaca boy kilo ten fizik ölçüleriniz gibi ve seyahat engeliniz olup olmadığı mankenlik ve fotomodellik yapmak istiyorsanız sınırlarımız nelerdir hayalleriniz Nelerdir gibi kısa ve öz bilgileri sizden aldıktan sonra.

Web sitemizde sizin biyografini’zi hazırlıyoruz uzman yazar kadromuza sizin hakkınızdaki. Bilgilerialıp kağıda kaleme döktükten sonra ondan sonra en doğru yazım şeklini kullanarak sizi internet sitemizde tanıdığımızı başlatıyoruz.  burada sizden yaş boy yaşadığınız şehir ve Fiziksel özellikleriniz hakkında bilgileri elde ettikten sonra 4 adet veya en fazla 7 adet olmak üzere sizden 4 farklı şekilde çekilmiş farklı kıyafetler içerisinde resimler istiyoruz.

Neden resim istiyoruz? Resim listemizdeki amaç hiçbir internet sitesi. Resim olmadan hiçbir yazı yazmaz ve kullanmaz. Size insanlar manken foto model dizi sinema oyuncusu olmak istiyorsanız ve bu arayış içerisinde. Olan firmalar sizin resimlerinizi görüp. Yazının en altında size ait olan iletişim bilgileri ile size ulaşmalarını sağlıyoruz. Iletişim bilgisi olarak dileyen kişiler direkt cep telefonunu da yazdırabilir.  Hayır ben cep telefonunu internet sitesinde yayınlatmak istemiyorum diyorsanız. Onun da basit bir yöntemi vardır. Aktif olan bir E-mail adresinizi bize vererek size ulaşmak. E-Mail yöntemi olarak size ulaşmalarını ve sizinle diyaloğa girmelerini sağlıyoruz.  Burada sizin biyografi’nizi görüp fizik ölçülerinize ve hayallerinizi okuyan bir firma sahibi size mail veya cep telefonundan direk arayarak. Belki mankenlik. Belki fotomodellik belki de dizi ve sinemalara oyuncu olarak iş teklifinde bulunabilir.

Evet sizden istediklerimiz fizik ölçülerinizi yaş boy saç rengi ten vücut ölçüleri gibi bilgileri alıp 4 ve artı 7 resimle birlikte bu sitede sizin tanıtımını yaparak sizi Belki de ışıltılı bir dünyanın kapılarını göndermiş olacağız.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *