Demet Akalın’dan Okan Kurt’un evde tek bir çöpü dahi yok
19 Eyl, 2018 18:28 tarihinde eklendi

Demet Akalın’dan Okan Kurt’un evde tek bir çöpü dahi yok

Ünlü popçu Demet Akalın içini 2. Sayfa magazin programına döktü. Ünlü şarkıcı Demet Akalın. Ayrıldıktan sonra ilk defa Teve 2 de yayınlanan. 2. Sayfa programına bazı açıklamalarda bulundu.

Şarkıcı Demet Akalın, Posta gazetesi magazin müdürü Müge Dağıstanlı, Vatan Gazetesi magazin müdürü Gülşen Yüksel Salt Teve 2’de yayınlanan 2. sayfa programına özel açıklamalarda bulundu.

Demet Akalın’ın magazin programına yapmış olduğu açıklamalarda. Okan Kurt’un abisinin, Beykoz’daki lüks villayı. Ofisi gibi gösterdiği için. Demet Akalın’ın evine Geçen hafta icra gelmişti.  Bu icra işleminden hemen sonra. Demet Akalın ve eşi Okan Kurt Beykoz adliyesine gelerek 10 dakikalık süren bir mahkeme sonucuna boşanmışlar’dı.

Demet Akalın canlı yayında Vatan Gazetesi magazin müdürü Gülşen Yüksel Salt mesajlarına cevap vererek şu açıklamalarda bulundu.

insanlar beni rahat bıraksınlar ben iyiyim. Kayseri’de sahne aldığım. Konser yaz Başından beri belli olan bir konserdi konserden konsere koşturuyorum. İcraya giren eşyaların geri geliyor. Okan’la Bir otelde görüntüledi iddia edilmişti onlar yalan asla öyle bir şey yok. Allah bu iddialar ortaya atanlara akıl fikir versin. Okan Kurt‘un evde bir çöpü bile yok. Okan evdeki eşyaları çoktan aldı. Okan’a tek bağımız. Hira onun içinde dadısı ile iletişime geçiyor benimle değil. Okan Kurt Hira’yı bakıcısı eşliğinde görüyor. Okan’la Boşandıktan sonra hiç görüşmedik. Biten bir şey için hayatımda bir şey yapmayacağım artık. Konuşmayacağım ben o sayfayı kapattım. Diyerek açıklamalarını sonlandırdı.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *