Kadir Doğulu Ve Eşi Neslihan Atagül’den Örnek Davranış
21 Eyl, 2018 17:19 tarihinde eklendi

Kadir Doğulu Ve Eşi Neslihan Atagül’den Örnek Davranış

Geçtiğimiz ay tatil yaptıkları. Marmaris’te bota binip temizlik turuna çıkan. Neslihan Atagül ve eşi Kadir Doğulu gazeteciler tarafından görüntülenmişti.

Neslihan Atagül konu ile ilgili olarak orayı nasıl gördünüz nasıl gelip çektiniz anlamadım Eğer bu görüntüleri insanlar görüp örnek olduysam ne mutlu bana umarım çöp atmama’nın bilincinin yerleşmesi ne faydamız olmuştur Bu beni mutlu eder dedi.

Botla tatil yaparken gitmiş oldukları koy da Neslihan Atagül ve eşi Kadir Doğulu çöp poşeti alarak koyları gezip çöpleri topladı.  Gazeteciler tarafından görüntülendi dikten sonra. Magazin gazetelerinde haber olarak yer aldıktan sonra. Birçok ünlü isim de Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu eşini örnek alarak koylarda çöp toplama trendine dahil olmuşlardı.

Geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda görüntülenen Neslihan Atagül konu ile ilgili gazetecilerin sorduğu soruları yanıtlayın Atagül Oraya nasıl gelip çektiniz anlamadım Eğer bu görüntüleri görüp insanlara örnek olduysam ne mutlu bana umarım çöp atmam onun bilincinin yerleşmesi ne faydamız olmuştur Bu beni mutlu eder diyerek sözlerini sonlandırdı.

Habertürk tren Onur Aydın haberine göre Neslihan Atagül eşi Kadir Doğulu geçtim da tatil yaptıkları Marmaris’te Botla binip temizlik TurUna çıkmıştı.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *