Günlük Kolay Uygulanan Güzellik Sırları
28 Eyl, 2018 17:49 tarihinde eklendi

Günlük Kolay Uygulanan Güzellik Sırları

Bir çok güzellik ürünü. Kozmetik markalarına. Tonlarca para dökeriz ama geriye dönüp baktığımızda. İstediğiniz neticeyi almadığınızı göreceksiniz. Bakım ve kozmetik ürünleri geçici bir güzellik. Size hissini sağlar ama kesin netice vermez. Güne Zinde ve başlamak için günlük kolay güzellik sırları nelerdir.

Güne Zinde ve Dinç bir şekilde başlamak için soğuk bir duş ile başlayabilirsiniz. Endişelenmenize gerek yok suyun tamamen soğuk olması şart değil ılık bir su bile sizi. Kendinize getirip daha enerjik hissetmenizi sağlayacaktır. Burada soğuk su ile duş alayım derken suyun sizi üşütmesi sizin için faydalı olacaktır. Soğuk su ile yapılan duş uyku mahmurluğu üzerinden alıp sizi daha dinç daha güçlü hissettirecektir.

Soğuk su ile duş almak ciltteki renk farklılıklarını yani renk tonlarını giderir bağışık sistemini uyararak bacak ağrılarını dindirir varis var ise damarlarınızda kan dolaşımını etkinleştir cildin esnekliğini arttırır.

göz altı morlukları için paniğe kapılmak da hiç gerek yok. Bunun da evinizin doğal ortamında kolay ve basit yöntemler ile Evde bulunan eşya gereç veya mutfak dolabınızda bulunan bazı doğal malzemeler ile Göz altı şişliklerine son verebilirsiniz.

Bayanların en çok şikayet ettikleri göz altlarında bulunan torbacıkları. Göz altı morluk’larına dönüşmesidir. Sabah uyandığımızda aynaya baktığınız zaman göz altlarında oluşan. Siyah morluklar canınızı sıkacaktır. Bunun oluşmasındaki gözaltı morluklar’ının oluşmasındaki en büyük etkenin kan dolaşımının zayıf olmasının ve bu nedenden dolayı sıvı toplanması hem ten renginizi değiştirir. Hem de göz altında morluklar oluşmasına neden olur. Evde uygulayabileceğiniz. Bunun basit yolu 2 adet kaşıktan geçmektedir bildiğimiz yemek kaşığından bahsediyoruz. Bu iki kaşığı ‘nızda koyup 15 dakika beklettikten sonra dışarı çıkarın.

Buzdolabında soğuması için koymuş olduğunuz kaşıkları Beklerken İki Dilim ince kıyılmış salatalığı Gözlerinizin üzerine hafifçe bastırarak bırakın. Salatalık kan dolaşımını etkileyip ve cildinizdeki renk farklılıklarını giderecektir. Buzdolabına koymuş olduğunuz kaşıkları dolaptan çıkardıktan sonra bu kaşıkları göz altı torbalarının oluşmuş olduğu noktaya 10 saniye boyunca hafifçe bastırarak beklesin.

Bu 10 saniye süresi dolduktan sonra kaşıkları çektikten sonra göz altı torbacık’larından 10 saniye bekledikten sonra tekrar kaşıkları 10 saniye boyunca gözaltı torbacı kulağınızın üzerine hafifçe bastırarak bekleyin. Onlar saniye bekletip onar saniye Göz torbalarına kaşıkları koyarak Toplam 5 defa yaptıktan sonra.  Göz altındaki oluşmuş olan sıvı toplanması neden kaynaklanır iltihaplarında alıp gözünüzün altında oluşan morlukların azalıp Hatta kaybolduğunu göreceksiniz.

Ayrıca son olarak burada size bir püf noktasının daha bahsetmek istiyoruz geceleri uyumadan önce Sıcak bir duş almak sizi rahatlatıp daha derin ve bir uyku uyumanıza yardımcı olacaktır.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *