Parlaklık ve Hacim Kazandırın Saçlarınıza
29 Eyl, 2018 20:22 tarihinde eklendi

Parlaklık ve Hacim Kazandırın Saçlarınıza

Bazı günler saçlarınızın cansız kötü, kuru, mat, göründüğünü gözlemler. ve böyle bir durum başınıza en az ayda bir kaç defa gelebilir. Tabii ki dışarı çıkmadan önce saçlarını tarayıp, daha güzel canlı görünmesini ister. Saçlarınızın güzel canlı gözükmesini istiyorsanız? Kolay ve ucuz bir çözümü var.

Doğal yoğurt maskesi, Hindistan Cevizi Yağı

Yoğurt maskesinin evinizde her daim hazır bulundurur iseniz. Sabahları çok daha çabuk saçlarınızın bakımını yapıp hazırlanmanın için vakit kazanırsınız.

HAZIRLANIŞI

Yazımızın başında belirttiğimiz gibi. Doğal yoğurt’tan kastınız evde katkısız bir şekilde hazırlamış olduğunuz kendimizin mayaladığı yoğurdu tercih etmemiz önemlidir. Doğal Yoğurdun içerisine bir çay kaşığı Hindistan cevizi yağı ile karıştırın bu saçlarınızı canlandırıcı ve antioksidan özelliği ile saçlarınızın mükemmel bir şekilde parlamasını sağlayıp onarıcı bir özelliğe sahiptir.

Hindistan cevizi yağı ve doğal yoğurt ile Hazırlamış olduğumuz maskeyi saçımıza sürdükten sonra 15 dakika bekletip daha sonra ılık su ile durulayın.

Saçımızdaki doğal maske duruladıktan sonra. Yarım su bardağı elma sirkesi ile yarım su bardağı suyu karıştırarak. Bir birine saçlarınıza uygulayın. Bu karışımı saçlarınıza uyguladıktan sonra.  10 Dakika boyunca saçlarınıza. Masaj yaparak ovun ve daha sonra saçlarınızı durulayın  ve sonucu ne kadar mükemmel olduğunu siz bile görüp şaşıracaksınız.

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *