Nazlı Hamarat Benden 400 Bin Tl İstiyor
6 Eki, 2018 19:10 tarihinde eklendi

Nazlı Hamarat Benden 400 Bin Tl İstiyor

Nazlı Hamarat hamile olduğu dönemde babasını kaybettiğini analatan. Bebeğinin babası ise nazlı hamarat’dan 400.000 tl istemiş.  İşte benim sitilim adlı yarışma ile üne kavuşan nazlı hamarat. Daha sonra iş adamı kocası emir şaşmaz’ın öldürülmesi ile yeniden gündeme gelen nazlı hamarat.

Nazlı Hamarat ınstagram hesabından hamile olduğunu açıklamıştı. Bir süre bebeğin babası kim sorularını cevapsız bırakan nazlı hamarat. Daha sonra bebeğin babasının aydın gaffar olduğunu açıklamıştı.

Hamile olduğu dönemi ve bebeğin babası ile yaşadığı zor süreci, TEVE 2’De yayınlanan 2. sayfa programına konuk olmuş o dönem neler yaşadığını açıklamıştı.

400.000 TL’LİK BÜYÜK KARPUZ

Teve 2 de yayınlanan 2. sayfa programında bebeğin babası hakkında konuşan hamarat. O dönem ben evlilik dışı çocuk dünya’ya getirmek istemiyordum. Büyük bir aşk yaşandı ve bitti. Bebeği aldırmak istedim ama 3 aylık iken ultrasonda görünce. O an bebeği doğurmaya karar verdim. Bir bebeğin katili olamazdım. Bebeğin babasını aradım. Bana senin yanındayım diyerek evlilik teklif etti. Bende evlilik teklifine evet dedim. Bebek için.

Ama onun nasıl bir insan olduğunu biliyordum. Beni çok sahiplendi. Mangallar yaktı benimle çok ilgilendi. Ama şuan benden o yakmış olduğu mangalların parasını istiyor.

BANA 400 BİN TL FATURA GÖNDERMİŞ.

Şimdi bana 400 bin tl fatura göndermiş. Yedirdiği mangalların, kiram arabamın benzin parası faturalar vsyr. Sonuçta böyle bir adam işte. Bunların hepsini yazmış. Karpuz parasını bile benden istiyor.

Babam ben hamile iken etti. Görmesini çok istedim bebeğimi. Bunun için çok uğraştım oda çok istedi ama olmadı. Bebeğimde aynı babam huyu suyu tıpkı babam. Ben suda doğum yaptım. Sancılı bir doğum oldu. En güzeli bebeğimin kendi yolunu bulması idi.

SÖZLEŞMEYİ DUYUNCA KAÇTI.

Evlilik sözleşmesini duyunca kaçtı. Ben onunla evlenecektim. Ama babam’dan bana miras kalınca evlilik sözleşmesi yapmak istedim. Evlilik sözleşmesini duyunca DNA istemeye başladı. Bende tabi kabul etmedim. Sonuçta benim bebeğim. O ortadan kayboldu. Ben evlilik sözleşmesi olmadan onunla evlenmeyince yeniden etrafımda dolaşmaya bana yaklaşmaya çalıştı. Sonuçta bebek benim artık ilter noyan var. Artık her şey onun için.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *