BİLLUR KALKAVAN KAÇ YAŞINDA
4 Kas, 2018 18:26 tarihinde eklendi

BİLLUR KALKAVAN KAÇ YAŞINDA

Sosyetik güzel olarak tanıdığımız, 02 kasım 1962 yılında istanbul’da dünya’ya geldi. Çocuk yaşta rahat bir yaşam sürdü. Bu rahat hayatı ona veren babası nazım kalkavan‘ın bir armatör iş adamı olmasıydı.

marjinal bir yapıya sahip her ortama uygun davrana bilen nadir türk kadınları arasında ön sırada ismi yer alır. Rahat tavırları ile cinsel sohbet programlarının vaz geçilmez figürü olarak hep önde yer aldı. İş hanun yatınına daha on altı yaşında mudo‘da işe girerek başladı. Daha 18 yaşında iken güneri civaoğlu‘nun gazetesinde sekreter olarak görev aldı.

Daha henüz çocuk yaşta iken 7 yaşında, 1969 yılında Erol Taş’ın oynadığı bir sinema filminde fidye için kaçırılan bir çocuğu canlandırdı. 2000 Yılında bir tiyatro oyununda striptizciyi oynadı. Oyunun sonunda bunu oyunun bir patçası olduğu için dedi.

Billur Kalkavan kendisinden tam 12 yaş küçük olan şarkıcı Kenan doğulu ile aşk yaşadı. Halen 2010 yılından beri. Billur kalkavan kendisinden 22 yaş küçük sevgilisi ile birlikte. Bir röpörtaj’ında kendimi bildim bileli genç erkeklere ilgim var demişti.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar