Gelin adayı Hanife Gürdal dan ilginç cevap
25 Kas, 2018 17:10 tarihinde eklendi

Gelin adayı Hanife Gürdal dan ilginç cevap

İzdivaç programı ile üne kavuşan izmir Torbalı’da yaşayan Hanife Gürdal. Bir takipçisine vermiş olduğu ilginç yorum ile gündeme geldi.

Geçtiğimiz gün de hesabından paylaşmış olduğu bir resim de bir benzin istasyonunda pompacı olarak işe başladığını gösteren bir paylaşım ile yeniden gündeme gelmişti. Bu kez onu gündeme getiren sosyal medya hesabında yapılan bir yoluma oldukça sinirli bir şekilde cevap vermesi oldu.

Işte izdivaç programları ile Üne’nin Hanife gürdal’ın sosyal medya nda yapmış olduğu paylaşım.

İnadına yaşarım inadına yaparım bir daha Yanarım diye yapmış olduğu paylaşıma takipcisinin bir yorumuna oldukça sinirlendi. Bu yapılan paylaşımın altına bir takipçisinin yapmış olduğu yoruma sinirlendi. Sen hala Bulamadın mı diyen bir takipçisine sinirli agresif bir şekilde cevap verdi.

Bu yoruma çok fazla sinirlendiği gözlenen izdivaç programı ile ünlenen İzmir Torbalı’da yaşayan Hanife Gürdal ilginç bir cevap verdi amcacığım bulduğum koca sana mı lazımdı diyerek takipçisine sert bir cevap verdi. Hanife nin yapmış olduğu paylaşımları yoruma oldukça çok sayıda yorum ve gelmesi de dikkatlerden kaçmadı Hanife’nin Neden böyle bir tepki verdi ise Anlaşılamadı.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *