Demet Akalın Okan Kurt ile barıştıktan sonra bana yapılmayan hakaret kalmadı
5 Ara, 2018 7:40 tarihinde eklendi

Demet Akalın Okan Kurt ile barıştıktan sonra bana yapılmayan hakaret kalmadı

Yaklaşık 2 ay önce eşinin işlerindeki bozulma ve eve gelen neticesinde Evliliğine sonlandıran Okan Kurt ve Demet Akalın tekrar barıştılar bu barışma sonrası birçok çevre ve kişiler bazı yorumlarda Bilip bilmeden konuşmalar yapıp aileyi üzdüler. Buna içermeyen Demet Akalın sosyal medya hesabından içine dökerek neden Okan Kurt ile barıştığını açıkladı.

Ünlü şarkıcı Demet Akalın Ben iki buçuk yaşında babasız kaldım. Hayat beni hep mücadele takdir edilme hissi ile geçti. Anneme olan sevgim hep ona laf gelmesin üzülmesin diye geçti. Mücadele ile geçti ömrüm.

O babasız geçen yıllarda diğer çocukların babalar evlere geldiğinde benim içine koca koca oturdu. Şimdi İran’ın baba sevgisinden mahrum kalmaması için 2 ayda yüzünü görmek istemediğim. Eski eşimden Umuda eksik gitmediğim için yemediğim hakaret kalmadı. ’nın barışma videosunu bile kurgu diyen kalpler çıktı. Aynı kalpsizler Hira namaz kıldığı için kendi yaptırmıştır diye söylentiler çıktı. Yazan yazdı çizen çizdi benim samimiyetime bilen bilir diyerek sözlerini sonlandırdı sosyal medya hesabından Bu konuyla ilgili yapılan yorumlara tepkisini gösterdi.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *