Metin Akpınar Yolun sonuna geldim
6 Ara, 2018 20:51 tarihinde eklendi

Metin Akpınar Yolun sonuna geldim

Türk sinemasının unutulmaz unutulmayacak sanatçılardan biri olan. Metin Akpınar 11 sene setlere ara verdikten sonra bir sinema filminde rol aldı yaş 78 oldu yolun sonu gibi. Türkiye’deki erkeklerin yaş ortalaması 75 buçuk sözleriyle herkesi üzen ünlü sinema sanatçısı. Metin Akpınar yolun sonu gibi diyerek hayranlarını üzdü.

Fatih Yasin Bilal Hancı Atakan Özyurt ve sosyal medya fenomenleri Fatih Yasin ile başrollerde Metin Akpınar Perihan Savaş Erkan Can Güven Kıraç gibi Usta isimlerin paylaştığı aksiyon komedi filmi kafalar karışık‘în galası önceki akşam Maslak unut hall yapıldı.

Metin Akpınar 11 sene ara vermiştim

Sinema filmi‘nin gösterim öncesinde kamera karşısına geçen oyuncular soruları yanıtladı 11 yıl aradan sonra setleri dönem usta oyuncu Metin Akpınar beni bu film için iki şey ikna etti 11 sene ara vermişim yaş 78 oldu yolun sonu gibi.

Türkiye’de erkeklerin yaş ortalaması 75 buçuk şöyle bir filmde oynayalım yapalım dedim İkincisi ise Genç sanatçı arkadaşlarının benimle birlikte olmak istediklerini iletiler kırmam imkansız da seve seve beraber olduk şeklinde ifadeler kullandı.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *