Şaka yaptım seksi bırakmadım
6 Ara, 2018 18:31 tarihinde eklendi

Şaka yaptım seksi bırakmadım

Geçtiğimiz günlerde ünlü komedyen. Okan Bayülgen seksi tamamen bıraktım .Çok rahatım açıklamasını yaparak gündemini meşgul etmişti. Bu kez de yine Şaka yaptım seksi bırakmadım diyerek tekrar gündeme geldi. Seksi bıraktım Çok rahatım dedikten sonra. Haydar Dümen Okan Bayülgen için çakal demişti Seksi falan bıraktı yok kadınlara da çok dikkatli olun diye uyarıda bulunmuştu.

Komed’yen sunucu Radyo programcısı Okan Bayülgen. Bütün kötülüklerin anası . Buradan herkese söylüyorum onda yiyin, Şeker de iyiyim 3 beyazdan kaçmaya gerek yok kiloda alın hiç sorun yok. Yeter ki yapmayın demişti. Okan Bayülgen uzun yaşamak için seksi bırakmak şart olduğunu belirtmişti ve bu konuşması. Tartışmalara neden olmuş. Haydar Dümen tarafından Dümen yapıyor diye eleştirilmişti.

Haydar Dümen Okan Bayülgen seksi bıraktım ifadesi için Dümen yapıyor çakal demişti. Sinema ve dizi oyuncusu Nurseli İdiz yaptıklarını saysın. Pehrize geçsin biraz yorumunda bulunmuştu.

Okan Bayülgen Bu soruların hep sıkıldığı için böyle şakalar yapıyorum diyen bayülgen  şöyle devam etti benim zaten uzun süreli bir ilişkin var ve çok mutluyum. Bir komedyen bu şakaları yapar bu. Teoman ın müziği bırakmasına. Benzemez kimse seksi bıraktığı. Yok diyerek yapılan eleştirilere verme gereği’nde kendini hissetti.

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *