Pınar Altuğ’dan takipçisine Altın Kelebek yanıtı
11 Ara, 2018 11:34 tarihinde eklendi

Pınar Altuğ’dan takipçisine Altın Kelebek yanıtı

Geçtiğimiz gün düzenlenen ödül gecesinde Altın Kelebek ödülünü alan. Pınar Altuğ Atacan bir takipçisinin yorumunu oldukça sinirlenip yazdı.

Yıllardır Türkiye’nin en uzun soluklu dizilerinden biri olan Duymasın dizisinde başrol oyuncusu olarak oynayan Pınar Altuğ Atacan Altın Kelebek ödülü aldığından dolayı 1 takipçi sinir yorumunu oldukça sinirlendi.

Geçtiğimiz gün yapılan ödül töreninde Altın Palmiye Kelebek ödül ne alan ve en iyi komedi dalında kadın oyuncu rol olarak kendisine ödül verilmesine bir takipçisini yapmış olduğu yoruma sinirlenen Pınar Altuğ Atacan ters bir yoruma ters bir vererek tepkisini ortaya koydu.

Sosyal medyada aldığı ödülü paylaşımını yaparım Pınar Altuğ Atacan birçok tebrik ve gelirken bir takipçisinin bu ödülü alırken hiç utanmadım yorumuna oldukça sinirlendi.

Emre Altuğ Atacan takipçisini Utanmadın mı bu ödülü alırken yorumuna şöyle verdi. Utanmak! 17 senedir Türkiye’nin en çok beğenilen dizisinde rol alıyorum beğenseniz de beğenmeseniz de ben bundan gurur duyuyorum.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *