Adriana Lima Metin Hara aşkı bittimi
12 Ara, 2018 12:16 tarihinde eklendi

Adriana Lima Metin Hara aşkı bittimi

Adriana Lima Metin Hara aşkı bittimi

Ünlü top model Adriana Lima ve Türk sevgilisi Metin Hara uzun süredir beraber birlikte sevgili olarak yaşıyorlardı. Adriana Lima Metin Hara ile evlenmek istediğini açıklamıştı.

Dün sosyal medya hesabı Instagram’dan Metin harayı takipten çıkarttın Adriana Lima kafaları karıştıran bir harekette bulundu. Adriana Lima ve Metin Hara aşkı bittimi?

Dünyaca ünlü ve tanınan Adriana Lima Metin Hara ile uzun süreden beri birlikte de beraber diller takipten çıkartarak Metin harayı kafalarda bu ilişki sona erdimi soruları belirmeye başladı herkesin Merak ettiği Adriana Lima Metin Hara aşkı sona mı erdi.

Ünlü model Adriana Lima Metin Hara aşkı dünya magazin gündemini uzun süreden beri meşgul etme magazincilerin yakın takibinde olan bir aşk olarak sürekli gündemdeydi.

Yaklaşık 3 hafta önce Adriana Lima Metin Hara ile evlenmek istediğini açıklamasından sonra Metin harayı sosyal medya hesabını takip etmeyi bırakarak acaba Metin Hara Adriana Lima aşkı sona mı erdi sorusu sorulmaya başlandı.

Metin Hara sosyal medya hesabından Adriana Lima’yı hem takip ediyor hem de birlikte paylaşmış olduğu resimler hesabından kaldırmadı. Top model dünyaca ünlü manken Adriana Lima Metin arayıp takip etmese de Metin Hara ile çekilmiş olan fotoğraflarını sosyal medya hesabından silmedi.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yapmış olduğu bir paylaşım ise kafaları karıştırmıştı. Lima paylaşımında hanımlara seslenerek Hanımlar Sizler kötü yetiştirilmiş erkekler için Rehabilitasyon Merkez değilsiniz. Onu iyileştirmek rehabilite etmek yetiştirmek sizin göreviniz değil ebeveynlik yapmak zorunda değilsiniz. Siz bir partner istiyorsunuz Proje değil diye yazılı bir metin paylaşmıştı.

Bu paylaşım ve Metin hara’yı takip etmeyi bırakan Adriana Lima kafalarda acaba Metin hara ile olan aşkı sona mı erdi sorunlarını sorulmasına neden oldu.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *