Banu Öztürk boşanınca çok şükür kurtuldum
18 Ara, 2018 12:04 tarihinde eklendi

Banu Öztürk boşanınca çok şükür kurtuldum

2010 yılında İsmail Akay ile evlenin. Banu Öztürk şükür kurtuldum dedi. Boşanma davası sonucunda mahkeme Banu Öztürk 250000 TL maddi 250 bin TL manevi tazminat hakkını verdi çocuğun velayeti anneye verildi çocuk için aylık 5000 TL bağlandı.

Yaklaşık 2 yıldır süren boşanma davasının sonuçlanması Kahraman ile birlikte kutlayan Banu Öztürk Boşanma sonrası çok şükür kurtuldum dedi.

Eğer oğlum olmasaydı bunlarla mücadele edip baş edemezdim oğlum büyüdüğünde ona verebilecek bir cevabım var. Bir insanı ameliyatlık hale getirip onu aldatmak insanlık suçuna girer. Ben canımla uğraşırken O beni aldattı. Aldatıldığımı öğrendim gün hemen boşanma davası açtım ben canım ile boğuşurken aldatıldığımı öğrendim.

Aldatılmak hazmedilmez hiç bir yıkılmak için kurulmaz evlilikte özgürlük sınırsız değildir. Özgürlük bir insanın özgürlüğünün başladığı yere kadardır. Hiçbir şey sınırsız değildir. Hiç kimse bir başkasının malına canına zarar verme hakkına sahip değildir.

Herkes Haddini Bilecek. Çok fedakarlık başa bela imiş Ben evliliğim için İşimi gücümü bir kenara bıraktım hata yapmışım.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *