M. Ali Erbil’den güzel haber geldi
20 Ara, 2018 15:27 tarihinde eklendi

M. Ali Erbil’den güzel haber geldi

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil’den bugün sevindirici haber kardeşi Profesör Dr Yeşim Erbil den geldi. Canlı yayında Mehmet Ali Erbil hakkında Müjdeli haberi veren Profesör Dr Yeşim Erbil abisinin solunum cihazından ayrıldığını ve yavaş yavaş kendini Toparladığını açıklıkları.

2 ay önce Evinde banyoda düşerek yaralanan ve hastaneye kaldırılan Mehmet Ali Erbil ilk zamanlar olumlu haberler gelse de eski hastalığı olan Kaçış sendromu nüksetmesi üzerine iş kanamasıyla birlikte yoğun bakıma kaldırılmıştı. 2. Sayfa programına açıklamalarda bulunan Prof Dr Yeşim Erbil Mehmet Ali Erbil hakkında Müjdeli haberi verdi.

Yeşim Erbil in yapmış olduğu açıklama.

Solunum cihazına bağlı olarak yaşamını sürdüren Mehmet Ali Erbil’in 23 gündür solunum cihazından ayrıldığını. Şu anda solunum cihazı olmadan yaşamını sürdürebiliyor yavaş yavaş konuşuyor da bazen canı çektiği şeyler yemek istedi yemekleri dizlerin istiyor. Canı köfte Pizza mantı istiyor ne kadar zararlı şey varsa bizden onları getirmenizi istiyor. Onun sesini duyabildiğim için Allah’a şükür ediyorum

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil’in kızı Sezin Erbil bugün sosyal medya hesabı istagramdan babasıyla birlikte bir resmi paylaştı.

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *