Izdivaç programı ile üne kavuşan hanife’den yıllar sonra gelen itiraf
28 Ara, 2018 11:06 tarihinde eklendi

Izdivaç programı ile üne kavuşan hanife’den yıllar sonra gelen itiraf

Bir dönem Türkiye’de evlilik programları birkaç kanalda yayınlanıyor daha sonra hükümet tarafından yasaklanan programlar farklı farklı formatlarda devam etmeye başladılar. Bunların en göze batan ise programlarına ile Hanife Gürdal programda kaldığı süre boyunca aylık 2 3 bin lira kazandığını ve kendisine bir ev tutulduğunu açıkladı.

Evlenmek için katılmış olduğu evlilik programında başına gelenler tek tek anlatan ve itiraflarda bulunan Hanife Gürdal aylık kazancını evlilik programına katıldığı süre boyunca 2000 TL ile 3000 TL arasında değiştiğini ve kendisine bir ev tut olduğunu açıkladı.

Katıldığı evlilik programı ile adını duyuran Hanife Gürdal program süresince yaşamış oldukları da ’de yayınlanan programına samimi açıklamalarda bulundu.

Şu olduğu evlilik programında perde arkası yaşanan olayları çarpıcı bir dille açıklamalarda bulunan izdivaç programlarının aranan gelin Hanife Gürdal programda kendisine bir ev tutulduğunu Aylık 2000 3000 TL arası para kazandığını harçlık olarak verildiğini açıkladı. En dikkat çeken konular ise bir arkadaşının araba ve çeyiz karşılığında evlendiğini ve daha sonra boşandıklarını açıkladı.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *