Ahmet kural son hali Ahmet kural kimdir
3 Oca, 2019 14:04 tarihinde eklendi

Ahmet kural son hali Ahmet kural kimdir

Ahmet Kural 10 Kasım 1982 tarihinde Kütahya’da dünyaya geldi. Konservatuarda o kayan ablasın etkisiyle oyuncu olmaya karar veren. Ahmet Kural lise yıllarına tiyatro çalışmalarına katıldı. Selçuk Üniversitesi radyo televizyon sinema bölümünü bitirdi ve. Bilkent üniversite Master yaptı.

Ahmet Kural kimdir.

Eğitim olduğu dönemde Oya Başar Levent Kırca tiyatrosunda yer aldı tiyatro çalışmaları sürerken Fikrimin İnce Gülü adlı dizi ile TRT de yayınlanan Evimin Erkeği adlı dizilerine aldığı rollerle televizyonda görünmeye başladı ardından Gazi adlı dizide başrol oynamaya başladı ancak reytingleri düşük olması nedeniyle dizi 19 bölümden sonra yayından kaldırıldı.

Daha sonra Aynı yıl içerisinde yayınlanan Güneşin Oğlu adlı sinema filminde Haluk Bilginer Köksal engür Hümeyra ve Özgü Namal ile birlikte rol aldığı ardından. Ramazan güzeldir adlı dizinin bir bölümünde oynadı.

2010 yılında Selçuk Aydemir in yönettiği Çalgı Çengi adlı sinema filminden Murat Cemşir ile başrolde oynadığı 28 Haziran 2012 tarihinde Star TV’de yayınlanmaya başlayan. İşler Güçler dizisinde başrollerini. Murat Cemcir ve Sadi Celil Cengiz ile paylaşmıştır daha sonra. Düğün Dernek adlı sinema filminde. Murat Cemşir ile baş rollerde oynadı 2014 yılında. Ekim ve kasım aylarında vizyona giren. Oflu Hoca’nın Şifresi isimli filmde bir Bakanı canlandırmış Evliya Çelebi Ölümsüzlük suyu adlı filmde ve Karga karakterini seslendirmesini yapmıştır.

Ilk bölümü 13 Şubat 2014 te yayınlanan Kardeş Payı dizisinin başrolü Seda Bakan Murat Cemcir ile paylaşan Ahmet Kural 4 Aralık 2015 tarihinde vizyona giren ve 2015 yılında en çok izlenen film olan Düğün Dernek 2 sünnet filminde baş rolleri ile Murat Cemşir ile paylaştı.

Son zamanda şarkıcı sıla ile yaşadıkları birliktelik sonrası. Aralarında yaşanan bir tatsız olay sonucunda. Şarkıcı sevgilisi sıla tarafından kendisinin darp edildiğini iddia ederek ahmet kural hakkında suç duyurusunda bulundu.

AHMET KURAL KİMDİR

  1. Doğum Yeri Kütahya. Aslen Ankara’lı.
  2. Doğum Tarihi 10.11.1982.
  3. Mesleği Oyuncu, Tiyatrocu.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *