Okan Bayülgen poşetler hakkında ilginç yorumda bulundu
6 Oca, 2019 18:16 tarihinde eklendi

Okan Bayülgen poşetler hakkında ilginç yorumda bulundu

Ünlü şovmen ve sunucusu Radyocu Okan Bayülgen Show Radyodaki programında Son zamanda sıkça gündemde olan poşet konusuna ilginç bir yorum yaptı.

Tartışmalarından büyük icat duyduğunu dile getiren. Bayülgen tüm dünyada poşet çantalar satılmakta ve böylelikle kullanımında azalma sağlanmaktadır insanlar. Böylelikle alışveriş arabalar ve bez çantaları yanlarına alarak alışverişe çıkmaya başladı. Bende bu kampanyanın tamamen yanındayım bugün yediğimiz balıklarda midemize plastik doldururken. Hatta son araştırmalarda doğaya saçılan nedeniyle Bunları sadece yemekle kalmıyor aynı zamanda o plastiği soruyoruz sözleriyle anlattı.

Okan Bayülgen başka korkunç bir durumdan bahsedelim belki orta yaşlı ya da. Yaşlı insanlar için büyük bir sorun olmayabilir ama çocuklarımızı plastik yedirerek ve plastik solutarak büyütüyoruz ki bu gerçekten çok korkunç. Eğer bunun yolu poşeti satmaktan geçiyorsa bari o poşeti sakalım. Hatta 25 değilde 50 kuruş 1 liraya değil 10 lira 20 lira tasarım ki insanlar. Bunları kullanmaktan kaçsınlar bu yolla poşet kullanımı azaltalım Hatta zamanla yok edelim dedi.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *