Ayrıldılar haberleri asılsız çıktı
21 Oca, 2019 15:04 tarihinde eklendi

Ayrıldılar haberleri asılsız çıktı

Demet Kurt ile tekrar mı ayrıldılar? bugün birçok internet sitesi ve sosyal medyada. Demet Akalın ve eşi Okan Kurt’un tekrar ayrıldıkları iddia edildi bunun üzerine. Demet Akalın’dan bu iddialara cevap geldi.

Geçtiğimiz yıl Okan kurt’un şahsi borçlarından dolayı evlerine icra gelmesi sonucu. Demet Akalın ve anlaşmalı bir şekilde boşanmışlar da kızları. Hira’nın velayeti anne Demet akalın’a verilmişti.

Bugün Bazı internet siteleri ve sosyal medyada dolaşan haberlerde Okan Kurt ve Demet Akalın cephesinde yeni gelişmeler yaşandı tarafların birbirlerini takipten çıkarttı birbirlerini takip etmediği yönündeki çıkan üzerine Ünlü şarkıcı ve eski manken Demet Akalın bunun üzerine bir açıklama yapma gereği duydu.

2018 yılı sonlarına doğru Okan Kurt ile Demet Akalın sorunlu bir şekilde. Boşanmış ve bu ayrılığa dayanamayarak tekrar bir araya gelmişlerdi. Bugün bazı sosyal medya hesapları ve bazı magazin haber siteleri. Okan Kurt ve Demet Akalın’ın sosyal medya hesaplarının birbirlerini takip etmeyi bıraktıkları iddia edildi.

Çıkan bu üzerine Demet Akalın 2 sayfa programına bağlanarak bu iddialara açıklık getirdi. Biz zaten birbirimizi takip etmiyoruz ayrılmadık Allah korusun akşam Dubai’ye tatile gidiyoruz. Okan Benim koyduğum fotoğraflara sinir oluyor onu da neden koydun Bunu neden koydun çekemem onu o yüzden Boşandıktan sonra takipleşmiyoruz Onun için yapılan tamamen asılsız ve yalan haberdir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *