Ben ruh hastasıyım anlamıyorum
4 Şub, 2019 20:01 tarihinde eklendi

Ben ruh hastasıyım anlamıyorum

Bir önceki yazımda patronumdan kıllanmıştım bana asıldığını sanmıştım ama işin aslı öyle değilmiş. Bazen yolda yürürken sanki herkesin gözü benim üzerimde. Sanki bana bakıyor. Sanki biri peşimden yürüyor, beni takip ediyor hissine kapılıyorum.

Olur mu Var mı böyle bir şey acaba herkes böyle duyguları yaşıyorumu veya böyle korkuyor’mu? Ya da buna benzer ürpertileri var mı insanların. Sonunda psikologa gidip bunu bir konuşmak istiyorum aslında bana deli ve psikolojik sorunları olan biri tanımı olacak diye çok korkuyorum. Sizce ben gerçekten takıntılı bir insan mıyım yani çok bir kızla değilim ki diyeyim herkes bana bakıyor herkes benim peşimde dolaşıyor falan öyle bir şey de yok. Neden böyle hissediyorum. Buradan kendime diyorum Emel bunlar tamamen senin beynin insana oynamış olduğu halüsinasyonlar‘a neden olan oyunlardır Sen bunu kafana takma.

Ama her nedense kendini bu kadar söz vermem lazım Kendimi bu kadar şartlandırma ama rağmen yine bazen aynı Duygu’ya hisse kapılıyorum Bu tamamen psikolojik bir sorun olduğunu kanısına vardım. Bazen kendimi bu arıyorum sonra diyorum. Hayır senin psikolojik bir sorunum yok. Sen sadece öyle hissediyorsun gibi düşünceler aklımdan geçiyor.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *