Magazin ci oldum bu nasil bir iş
5 Şub, 2019 19:08 tarihinde eklendi

Magazin ci oldum bu nasil bir iş

Arkadaşlar Bu siteyi çok sevdim bazen saçmalasam’da bir şeyler yazıyorum. En azından yayına alıyorlar site sahipleri. bugünde magazin turu yapmak istiyorum neler yaşamış magazin gündeminden neler var. Kim nereye gitmiş kiminle takılmış ünlülerin. Hayat hikayelerini kesitler gibi bugün. Magazin haberlerini bir derlemeye çalışacağım.

05. 02. 2019 magazin gündemi.

  • 40 yıllık arkadaşız dedi önceki gün Nişantaşı’nda alışveriş turunda görüntülenen Berna Laçin yakın arkadaşı gün senin kutusu ile alışveriş yaptı ve muhabirlerin sorusuna Biz 40 yıllık arkadaşız cevabını verdi.
  • Işte bugünün en üzücü haberi magazin haberi sinemanın güzel kadını oynamış olduğu filmlerle kendine herkesi hayran bırakan. Fatma Girik hastaneye kaldırıldı magazin gündemine de. Haber sitelerine düştü Fatma Girik‘in evinde düşmesi sonucunda hastaneye kaldırıldı söylenmekte.
  • Güzel oyuncu Gülcan Arslan börtü böcek bir hayat yaşadığını anlattı uzun zamandır televizyon ekranlarından uzak. Duran ve Nişantaşı’nda gazeteciler tarafından görüntülenen. Gürcan Aslan börtü böcek bir hayat yaşıyorum diyerek alışveriş merkezinden ayrıldım kısa bir olmuş.
  • İşte günün ibret alınacak haberi yılda sadece ve sadece 20 gün çalışarak. Milyonlar kazanan eski ünlü ve model olan aynı zamanda bir dönem oyunculuk yapan güzel kadını şimdi sokaklarda yaşıyor 1980 yıllarının en popüler olan ve bir erkeğe aşık olduktan sonra tamamen. Kendini Aşka kaptıran bütün servetini bu yolda harcayan eski top model Natasha Urban o şimdi sokaklarda yaşıyor ve beş parasız bir hayat sürdürüyor yılda sadece 20 gün çalışarak. Milyonlar kazanan güzel top model şimdi parasızlıktan işsizlikten sokaklarda yaşıyor.
  • Güzel oyuncu Elçin Sangu yunus özdiken ile alışveriş için geldikleri kanyon’da objektiflere görüntülendi.
  • Şarkıcı Çılgın Sedat oğlumun aylık masraf ve giderleri 8000 TL olduğunu açıkladı.
  • Tiyatrocu ve Oyuncu olan Nevra Serezli bazen Otomobilde eşimle konuşuyorum dedi.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *