14 Şubat Sevgililer Günü’ne sevgilisiz giren ben
14 Şub, 2019 11:47 tarihinde eklendi

14 Şubat Sevgililer Günü’ne sevgilisiz giren ben

Neden benim 14 Şubat’a sevgilisiz bir şekilde girdiğimi anlatmak istiyorum burada. Madem Sevgililer Günü’ne sevgilisiz giren ben onun için Kusuru Kendinde mi yoksa karşı cinste mi aramam gerektiğini doğrusu ben de kestiremiyorum.

Acaba çok mu Kapris değil mi yoksa Şansım yok aşktan sevgiden yana bunu sürekli kendime soruyor sorguluyorum ama bir sonuç elde edemiyorum Yani kendimi bu konuda ne haklıyım diye biliyorum ne de haksızım diye biliyorum çünkü ilişkiler iki kişiyle yaşanır Bu iki kişi anlaşırsa arkadaşlıkla başlayan ilişkiye uzanan Hatta daha sonrasında evlilikle taçlandı olabilecek bir neticeye kadar varabiliyor evlenmeden önce sevgili olmak gerekiyor çünkü sevgili olmadan evleri evliliğin pek mantıklı olduğunu düşünmüyorum.

Gelelim 14 şubata neden sevgilisiz girdiğime. Bundan 15 gün öncesine kadar yaklaşık Evet bir sevgilim vardı ya da ben öyle zannediyordum! Yaklaşık 3 ay önce tanışmıştık bir arkadaş ortamında tanışıp daha sonra onunla tesadüfen mi artık öyle mi ayarlamış da kendini yolda karşılaştık Merhabalar oradan buradan derken benden Telefon numaramı istedi ben de her nedense hiç sorgulamadan hemen telefonumu verdim. Benim bu işin başlangıcında ki ilk hatam zannedersem onun ilk istemesinde Cep telefonu numaramı vermek oldu zannedersem beni hafta sonu bir kafede sohbet muhabbet kahve içmeye davet etti ikici tam Ona da yine Tamam demek oldu zannediyorum.

Daha kafede çayımızı yudumlarken benden sosyal medya hesabımın adresini istedi ve üçüncü hatayı yaptım evet kabul ediyorum Bu benim daha bu işin başındayken hatalar zincirinin üçüncüsü oldu diye düşünüyorum. Yani ilişkilerde veya arkadaşlık teklif aldığında kızların ve kadınların biraz daha böyle naz yaptığı Olmaz dediğin istemiyorum diyerek Red ettiği Kendini naza çektiği erkeğin de onu ikna edebilmek için çeşitli yollara başvurmasını beklediğini herkesçe malumdur.

Ben daha işin başındayken Naz yapmak bir tarafa telefon numarasını vermez sosyal medya hesabını verdim çay içmeye davet etti hemen olmaz mı Olmaz Bahane uydurma dan kabul ettim ve bunun sonucunda 14 Şubat’a sevgilisiz bir şekilde giriyorum.

Neden mi Ayrıldık ya da niye ayrıldık sebep neydi şimdi bu yazıyı okuyorsanız Ah şu kızı sağ olsaydı da bu kadar hızlı gelişen bir ilişki veya bir ara arkadaşlık nasıl olur da 3 ay sürer ve Sevgililer Günü’ne yaklaşık ayrıldığımıza bir ay vardı Nasıl olurda sevgilisiz bir şekilde bugüne giriyor oluyorum. Başında da yazımızın başında ya ne demiştim Hiç itiraz etmeden telefon numaramı sosyal medya hesabından adresini Hatta cep telefonunu eline Katar verdim ve bunlar beni yanlış yaptığının kanıtı olduğu için hiç Naz yapmadım olmaz düşüneyim demeden Adamın her istediğini katkısız bir şekilde istem dışı mı artık istemedi bilemiyorum ama evet demiş olmam ortada yatan bir gerçektir.

Ben bu kadar fedakarlık edip onun her istediğini. Evet dedikten sonra sevgililer gününe yaklaşık 1 ay kala gelip bana Ayrılmak istediğini söyleyip. Ben de ona Cehenneme kadar yolun var diyerek hiç iki demeden yollarımızı ayırdık neden dahi sormadım neden benden ayrılmak istiyorsun bu kadar peşine geldim mesaj attım takip ettim haber gönderdim. Ne oldu da 3 ay boyunca benim de arkadaşlarım 3 ayın sonunda benden Ayrılmak istediğini söyledin.

Bence onun istediklerini ben ona vermedim. Evet hata yaptım kabul ediyorum başta telefon numaramı vermekten sosyal medya hesabımı vermek be benimle ilgileniyor gibi yapıp aslında. Benimle ilgisi olmadığını hissediyordum Ama ispat edemiyordum. İşin özü 14 Şubat’a sevgilisiz giren ben Ama bir sonraki sevgililer gününde mutlaka bir sevgilim olacak doğum günü birlikte kutlayacağız.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *