Sosyal medyada Cüneyt Arkın öldü haberi
14 Şub, 2019 19:34 tarihinde eklendi

Sosyal medyada Cüneyt Arkın öldü haberi

Türk sinemasının dev ismi. Cüneyt Arkın sosyal medya hesaplarından özellikle. Facebook’tan öldüğü yönünde paylaşımlar yapıldı. Sosyal medyada Cüneyt Arkın’ın solunum yetmezliği çektiği yoğun bakıma alındığı gibi haberler yapıldı bunun üzerine bu haberlerin asılsız ve olduğu. Cüneyt Arkın eşi tarafından açıklandı. Peki Cüneyt Arkın’ın sağlık durumu nasıl.

Sanatçı Cüneyt Arkın’ın eşi Betül Arkın sosyal medyada çıkan. Haberlere Adete isyan etti biz de bu görüp üzülüyoruz. Cüneyt Arkın’ın sağlık durumu 3 gün önce katılmış olduğu organizasyon da gördüğünüz gibi. Herhangi bir sorun problem yok diyerek. Cüneyt Arkın’ın sağlık durumu hakkında bilgi vermiş oldu.

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar

  1. Emine

    Yalan haber yapıp toplumun ve Türk halkının gönlünde yer edinmiş ve Türk sinemasına yıllarca emek vermiş bir usta ismi Cüneyt arkına yapılabilecek en büyük kötülüğü yaşarken yapmış oluyorsunuz. Şimdi diyeceksiniz bu adam Ölmeyecek mi Evet Hepimiz öleceğiz Cüneyt Arkın ölecek Ama yaşarken bunu Reklam gibi kullanmak ne kadar doğru ne kadar vicdanın ne kadar ahlaki bir durum Bunu yapanların bir kendilerine sormasını isterim ben. Hiç kendinizi onun ailesini yerine beykent onun yerine kendinizi koydunuz mu?

    Çünkü bunu yapanlar insanlıktan nasibini almamış kişiler olduğunu Cüneyt Arkın gibi Usta bir Türk sinema sanatçısı na büyük bir ustaya yapılmış bir hakaret olduğunu düşünüyorum. Zaten eşi de bugün bu konuda bir kısa açıklama yaptı onlarda üzüldüklerini dile getirdiler Şimdi burada elinize ne geçti bu haber yaparak diye veya bu yalan haberi paylaşarak Neye ne için hizmet ettiğinizi bir düşünün.

    • access_time 14 Şub 2019, 20:16
    • Cevapla