Hadi İp ucu sorusu doktor strange hangi oyuncu oynadı
21 Şub, 2019 13:47 tarihinde eklendi

Hadi İp ucu sorusu doktor strange hangi oyuncu oynadı

Türkiye’de sevilerek takip eden ilk canlı bilgi yarışması Hadi’nin bugünkü yani 21 Şubat ilk ipucu sorusu belli oldu. Yarın Konusu ise süper kahramanlarla ilgili bir filmden kaynaklanan bir film hakkında sorulan bir soru oldu.

Ipucu sorusunu Instagram sayfasından yayınlanmasının ardından yarışmayı takip edenler. Dr strange’yi hangi canlandırmıştır sorusuna yanıt aramaya hızlı bir şekilde başladılar. Hadi yarışmasının 21 Şubat’ta sormuş olduğu sorunun cevabını araştırmaya ve sizlere yazmaya karar verdik bakalım hadi yarışmasının bilgileri soruya çevirdiği yarışmada Dr strange ayı kim canlandırdı.

Hadi’nin bugün 12.30 da sormuş olduğu soru süper kahramanlar filmlerini sever misiniz hadiciler bugünkü ipucu muz evrenin mistik koruyucusu Dr strange gelen geliyor peki bu karakteri Sinemada hangi canlandırmıştır biliyormusunuz.

Bugünkü Hadi yarışmasının 21 Şubat’ta sormuş olduğu Dr Stranger kim ve hangi canlandırmıştır. Sorunun cevabı. Benedict Cumberbatch. Bugünkü 21 Şubat’ta sorular sorunun cevabı yukarıda belirttik araştırılan ki Dr strange adlı filmin Marvel comics in Aynı adlı çizgi roman karakterlerini uyarlanmış 2016 yılı bilim kurgu aksiyon macera türlerindeki sinema dalında süper kahraman filmidir. Filim Scott Derrickson tarafından yönetilmiş filmin senaryosunu ise Derrickson ve C. Robert Cargill tarafından yazılmıştır.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *