Alişan ve Demet Akalın 6 yıl süren küskünlükler ne son verdiler
22 Şub, 2019 19:44 tarihinde eklendi

Alişan ve Demet Akalın 6 yıl süren küskünlükler ne son verdiler

Ünlü popçu ve şarkıcı olan Demet Akalın ve Alişan barıştılar iki eski dost katıldıkları televizyon programında konuşurken gözyaşlarına hakim olamadılar. Küs olan eski ve şarkıcı. Demet Akalın ile Şarkıcı Alişan programına telefonla bağlanarak canlı yayında gözyaşları içerisinde barıştılar.

İlk adım Demet Akalın’dan geldi

Geçtiğimiz günlerde Baba olan Alişan bunun üzerine. Demet Akalın Buse varol’un doğum videosunu Instagram’da beğenerek eski dostuna Zeytin dalı uzatmış oldu.

Konu ile ilgili olarak, Alişan Ben görmedim de. Metin beğenisini biri. Dem attı bana göremiyordum da zaten birbirimizde engelliyiz. Çünkü hakikaten Yanlışlıkla yaptı sandım yani inanın neden oldun nasıl küstük bilmiyorum. Bu kadar yıllık. Dostluk bu kadar yıldır birbirimize yaptıklarımız. Hira’nın doğumuna gidip gelmek arasında çok gittim geldim olaylar çok sıcaktı şu an böyle konuşuyor olabilmek bile çok güzel. Demet ile yarım saat bir saat Baş başa görüşmek istiyorum onun bana benim ona çok olmuştur şu an benim için. Güzel ve özel bir an oldu. Teşekkür ederim demet dedi.

Ünlü şarkıcı Demet Akalın eski dostuna Hira’nın doğumuna gelseydin bu küskünlük 2 yıl sürecek kayın pederime hastanede Alişan gelirse onu odaya yukarı al dedim. O da tabii ki kızım alırım dedi ama. Alişan O zaman bana gelmedi her şey çok daha dedi. Neyse ben Alişan’ın Hep çok mutlu olmasını istiyordum mutlu olmasını istiyordum bir kucağına bebeğini alsın göreceğim diyordum çünkü başka bir boyutta geçemiyorsun evlat sahibi olunca o bebeğini gördüm ve. Dayanamadım dedi Demet Akalın ve Alişan canlı yayında gözyaşlarına boğuldular ve aradaki buzları ettiler.

Alişan ve Demet Akalın küs kaldıkları süre boyunca sosyal medya hesaplarından birbirlerine engellemişler de tekrar yeniden birbirlerini takip etmeye başladılar.

Peki ne olmuş da Demet Akalın ve Alişan küsmüşlerdi?

Demet Akalın kendisi hakkında Twitter’a beyinsizlere inanan beyinsizler diyen Alişan için yüzüne Tüküreceğim asla barışmam demişti. Yıllar önce Seda Sayan’ın programına katılan Demet Akalın eski arkadaşı Alişan ile neden küstüğünü böyle anlatmıştı. Ona 8 sene arkasında durup kardeşlik yaptığım için pişmanım onunla hesabımız bitmedi yüzüne Tüküreceğim asla barışmam 8 sene hiç kavga etmedik konuşamaz masum oynamasın Ben ona fazla sahip çıktım askerden geldiğinde onu mezardan ben çıkardım yapılan çok çirkin ona o kadar yazdım yazdım yazdım hayatından çıkıyorum dedim Peki dedi.

Kocam son zamanlarda Alişan ile görüşme mi istemedi. Evimdeki misafirimi kurmak istedi ne yaptı bilmiyorum Twitter’a beyinsizlere inanan. Beyin Sinir diye yazdı beyinsiz yazmakla demet beyinsiz diye biliyorum demek istedin sabaha kadar bekledim ondan sizi silmedi.

Beni Çiğnedi Okan’ı nasıl Çiğnedi ona söyleyebileceğim en kötü laf 35 oldu 40 oldu evlenmedin lafıdır benim için söylediklerini çok çirkin. Ben Seda Önder’in önüne küsmedim hiç. Mahsum çocuğu oynamadı sakın karşıma çıkmasın Onun Yüzüne tükürme dikçe olmaz onu Allah’a havale ettim. Benim gururumla oynadı bu kadar kötü kalpli olabileceğine inanamıyorum arkamızdan konuştuk işler iyi gittiğinde bana tutundu.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *