Okan Bayülgen ve yapmış olduğu evlilikleri
23 Şub, 2019 16:53 tarihinde eklendi

Okan Bayülgen ve yapmış olduğu evlilikleri

Ünlü şovmen Radyo programcısı Okan Bayülgen’in çalkantılı Hızlı Ve Durgun denmeyecek kadar hızlı bir yaşantısı oldu. Okan Bayülgen radyo programcılığından televizyon şovlarında geçiş yaparken hayatına birçok girdi ve çıktı bunları. Kimileri uzun süreli ilişkiler oldu. ileride evlilikte sonuçlandı Peki Okan Bayülgen kaç evlilik yaptı İlk evliliğini ne zaman yaptı İlk kez kiminle Okan Bayülgen kaç kez evlendi evlendiği eşlerine ne kadar süre evli kaldı işte bunları Araştırdık bir yazı haline dönüştürdük.

Okan Bayülgen ilk evliğini Fransız bir ile tanıştıktan 13 gün sonra ilk evliliğini fransız ile yaptı. 2. Evliliğini ise reklamcı gaye hanım ile yaptı bu evliliği’de çok kısa sürdü. Okan bayülgen 3. Evliliğini oyuncu Zeyno Günenç ile yaptı bu evliliği ise 16 ay gibi kısa bir süre sonra boşanma ile sonuçlandı. 4. evliliğini ise okan bayülgen 2009 yılında şirin ediger ile yaptı. Bu evliliğinden İstanbul adını verdikleri bir kız çocukları oldu. Okan Bayülgen ve Şirin Ediger 2014 yılında boşandılar.

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar

  1. Emel

    Ismim sonunda medyuma çıkarsa şaşırmayın Çünkü bu Okan Bayülgen bir ara seksi bıraktım demiştin Sonra şaka yaptım seksi bırakmadı bir açıklama yaptı işte bunlar gündeme gelmek için söylemiş oldukları laf vardır ama iyi tarafı da var kötü tarafı da var Okan Bayülgen’in 4 evlilik yapması iyi mi kötü mü tartışılır evlilik dediğin bir kişiyle yapılır diye düşünüyorum ama bu Okan Bayülgen Eninde sonunda yine evlenir.

    • access_time 24 Şub 2019, 12:01
    • Cevapla