ŞİLAN MAKAL KİMDİR
23 Şub, 2019 19:14 tarihinde eklendi

ŞİLAN MAKAL KİMDİR

Şilan makal kimdir? Şilan makal moda programı işte Benim stilim abla ile adını duyuran ve daha sonra Murat Dalkılıç’ın Aşınayız isimli parçasının klibinde rol almıştır. Peki Şilan makal Kaç yaşında?

Şilan makal 93 yılında İstanbul’da dünyaya geldi eğitimini. Beykent Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih bölümünden tamamladı. Şilan makal 2015 yılında sunuculuğunu Öykü serter’in  Nur Yerlitaş İvana. Sert ve Kemal doğulu’nun yaptığı işte Benim stilim yarışması ile adını duyurdu. olmak isteyen. Şilan makal Tuğçe Yıldırım’dan uygulamalı eğitimi aldı. Merve bolugurun yakın arkadaşı olan Şilan makal Murat Dalkılıç aşinayız isimli parçasının klibinde rol aldı. Show TV’de yayınlanan başrolü Jessica May Drociunas ve Tolga mendinin paylaştığı Gelin dizisi ile ilk deneyimini yaşamakta ve Dilan karakterini canlandırmaktadır.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar

  1. Emel

    Şilan makal gerçekten güzel bir kız bakımlı ve bu yaz basına yansıyan magazin listelerle yansıyan resimleri oldukça düzgün bir fiziğe sahip olan işte benim stilim galiba ismin öyleydi hatırladım güzel o yarışmayla ismini duyuran biri olarak tanıyorum yani tanıyorum derken işte böyle sitelerden magazin siteleri ne gibi yerlerden bazen bikinili paylaşımlarını sosyal medyadan görüyoruz bazen normal kıyafetlerle Her ortama ayak uydurmaya çalışan bir yerlere gelmeye çalışıyorum bir yetenek olarak görüyorum

    • access_time 24 Şub 2019, 12:00
    • Cevapla