Survivor Bora edin kimdir
23 Şub, 2019 19:02 tarihinde eklendi

Survivor Bora edin kimdir

Survivor Bora edin kimdir

Survivor’a katılan Bora Erdin Türkiye için mücadele eden ve bugüne kadar beklenen performansı bir türlü sevgili yemeyen çıktı 20 oyundan 11 galibiyet alan Bora Erdin 8 kez de kaybetti. Survivor adanın en başarılı oyuncuları sıralaması ise orta sıralarda kendine yer bulan Bora edin kimdir?

Survivor 2019 yarışmacılarının olan ve. Türkiye adına yarışan Bora edin Ada’da yaşanan bazı tartışmaların içinde yer alan ve. Survivor’da göstermiş olduğu performans ile dikkat çekmesi ile birlikte beklenen performansı göstermediği görülmektedir. 2019 Survivor’a katılan Bora edin katılmış olduğu 20 müsabakadan yani 20 yarışmadan 11’inde Galip ayrılarak dokuzunda ise yarışmayı kaybederek hayal kırıklığı yaşattı. Adada yaşanan bir çok Tartışmanın içerisinde yer alan Bora edin kimdir?

BORA EDİN KİMDİR?

Bora edin 7 yaşına kadar İsviçre’de yaşadı 23 Mart 1984 yılında dünyaya geldi lise eğitimi için Malta’ya gitti ve burada vermeniz futbol takımında oynadı 2 yıl sonra Türkiye dönüş yaptı Yeditepe Üniversitesi endüstriyel tasarım bölümünde okudu Yeditepe Üniversitesi’nde futbol takımında kaptanlık görevini üstlendi.

Dünyanın 47 ülkesindeki üniversitelerin katılım sağladığı salon Futbol turnuvasında şampiyon oldular profesyonel altyapılarda ve amatör kulüplerde lisanslı olarak futbol oynadı futbol dışında pinpon temiz yüzme gibi pek çok sporla uğraşıp başarılar elde etti Şu anda Crossfit eğitimciliği yapıyor.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *