Alp Kırşan 2019 Survivor’ı neden sunmadı
24 Şub, 2019 17:19 tarihinde eklendi

Alp Kırşan 2019 Survivor’ı neden sunmadı

Alp Kırşan Survivor yarışmaları ve TV8 ekranlarında yer aldığı program larla birçok izleyicinin yakından tanıdığı. Alp Kırşan Bu yıl Survivor’da olmaması nedeniyle merak uyandırmıştı bir süre devam eden söylentiler ardından. Alp Kırşan Acun medyadan neden ayrıldığını posta gazetesinden Suna Akyıldız anlattı İşte Alp Kırşan’ın Bu yıl neden Survivor’da olmadığına dair açıklamalar.

Survivor’da olmama ve Acun medyadan ayrılma sebebini açıklayan Alp Kırşan bu seçimde ailesinin payının büyük olduğunu açıkladı. Sunucu ve oyuncu Alp Kırşan 2012 yılından beri Survivor sunuyordum bu yıl Acun medya ile yollarını ayıran. Alp Kırşan posta gazetesinden Suna Akyıldız a konuştu kariyeri değil ailemi seçtim!

Herkes Survivor’dan neden ayrıldığınızı merak ediyor sorusuna. Alp Kırşan Survivor’da ayrılma kararını son. Survivor bittikten sonra ailemle buluştuğum an anladım onları çok özlediğimi farkına vardım da onlarsız yapamayacağımı anladım sanırım kariyer mi yoksa aile mi sorusuyla o anda yüzleştim özellikle aileye 2. Çocuğumuzu da katılmasından sonra eşimin ve çocuklarımızın bana daha çok ihtiyaçları olacağını gördüm ve Türkiye’de onların yanında olmayı seçtim bu düşüncemi. Acun ağabey ile paylaştım O da anlayışla karşıladı.

Ayrılınca üzüldün mü?

Üzülmez olur muyum Elbette üzüldüm Sonuçta uzun süre Beraber çalıştık ekip arkadaşlarımız ve yarışmacılarla bir süre sonra aile gibi oluyorsunuz sizden büyük bile olsalar kardeşleriniz gibi görüyorsunuz yaptıkları hatalar da bile onların yerine üzülüyorsun Ben genelde oyunu kaybeden taraf için çok üzülürdüm bunlar her an yaşayamayacağın çok duygusal paylaşımlar güzel duygular bu aileden kardeşlerinden uzak kalacağım için çok üzülsem de şu an eşin ve çocuklarınla birlikte olduğum için çok mutluyum.

Acun Ilıcalı ile bir kırgınlık var mı? Hala görüşüyor musunuz sorusuna ise. Alp Kırşan asla bir kırgınlığım olmadı olamaz da. Ömrümün sonuna dek ağabey’imdir saygı duyduğum bir insandır.

Tekrar Survivor sunmanızı isterlerse kabul eder misiniz? Çocukların yaşları daha çok küçük. Yalnız çok küçük ve babalarına en ihtiyaç duydukları dönemden geçiyoruz eşim ve çocuklarımın yanımda olman benim için çok değerli ileriki yıllarda neden olmasın. Son zamanda çıkan. Alp Kırşan ile Acun’un arasının açık olduğu ve bundan dolayı Alp Kırşan’ın Survivor ısınmadığı adaya gitmediği ve. Acun Medya ile yollarını ayırdığı gibi soruların cevabını Alp Kırşan Böylelikle açıklamış oldu.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *