Survivor 2019 a katılan yeni yarışmacılar kimlerdir
24 Şub, 2019 17:46 tarihinde eklendi

Survivor 2019 a katılan yeni yarışmacılar kimlerdir

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2019 yarışmacıları kim olduğumu merak konusu oldu Survivor 2019 tüm hızıyla devam ederken Türkiye kadrosuna bu akşam Sabriye katılacak işte Survivor Türkiye Yunanistan yarışmacıları…

Survivor 2019 yarışmacıları Survivor izleyiciler tarafından merak konusu oldu haftada 4 gün boyunca izleyici ile buluşan Survivor bu akşam yeni isimler katılacak işte Survivor yarışmacıları.

Survivor 2019 yarışmacıları kimler?

Seda Ocak

Survivor 2018’de başarılı bir performans sergileyen milli atlet Sema Aydemir’in ikiz kız olan Seda Ocak 34 yaşında ve 2 çocuğu var Seda Ocak’ta ikiz kardeşi Sema gibi eski milli atlet ve antrenör dur.

Emirbayer

Survivor milli yüzücü emirbayer başarılı geçen bir kariyerin sonunda Survivor 2019 da ter döküyor.

Hakan Kanık

Hakan Kanık 1999 İstanbul doğumlu daha önce Master Şef Türkiye programı ile karşımıza çıkmış genç yarışmacı Survivor 2019 Türkiye yarışmasında Yunanistan’a karşı. Ter dökecek.

Ecem Onaran

Ecem Onaran profesyonel antrenör olan A milli takımına giren ilk Türk kızı sporcu ünvanını ulaşmıştır.

Hikmet Tuğsuz

1986 Antalya doğumlu olan atlet Hikmet Tuğsuz hentbol futbol Triatlon Voleybol gibi branşlarda başarılar elde etmiştir.

Büşra Yalçın

Büşra Yalçın 21 yaşında beden eğitimi öğretmeni dir voleybolda milli olmadığı için Yunanistan karşısında milli duygular ve yarışacak birincilik elde etmek istiyor.

Atakan Işıktutan

Survivor tanıtım filminde iddialı açıklamaları ile adından söz ettiren Atakan ışıktutan 24 yaşında Işık’tan Türkiye kürek Şampiyonası’nda Türkiye ikincisi olmuştur.

Sude Burcu

22 yaşında genç yarışmacı Sude Burcu İzmirli milli tekvandocu durum aynı zamanda son 2 yılın Türkiye şampiyonu

Okay Köksal

31 yaşında olan Survivor 2019 Türkiye yarışmacısı Okay Köksal Fenerbahçe güreş sporcusudur Survivor Adası’nda soğukkanlı olacağını söylemiştir.

Yusuf Karakaya

Yarışmaya Elazığ’dan katılan Yusuf Karakaya profesyonel Kick Boksçu uluslararası ve Türkiye geneli amatör başarıları bulunur.

Bora Edin

34 yaşında Crossfit eğitmenliği yapmaktadır birçok derecede imza atan yarışmacı Asla pes etmeyeceğim söylüyordu.

Kaan Güvenilir

Daha önce Seda Sayan programına katılarak gelin adayı Solmaz ile yaşadığı aşk ile gündüz kuşağının tanınan ismi olan Kaan güvenilir Bu kez Survivor’da boy gösterecek 1990 doğumlu olan Kaan güvenilir 2017 yılında yarışma sonrası Solmaz çiros da nişanlandı daha sonra TV8 ekranlarında yayınlanan aşkı Roman isimli dizide nişanlısı Solmaz ile birlikte başrol’de yer aldı.

Sabriye Şengül

2018 Survivor‘da mücadele eden Sabriye Şengül 2019 Survivor’da Türkiye Yunanistan mücadelesi de yer alacak Milli sporcu Sabriye Şengül Survivor’a gitmem benim için sürpriz oldu. Parkurlarda elimden gelen rekabeti göstereceğim dedi.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *