Survivor 2019 Sabriye Şengül kimdir
26 Şub, 2019 14:21 tarihinde eklendi

Survivor 2019 Sabriye Şengül kimdir

Sabriye Şengül Survivor 2019 in yeni bölümünde Türk takımına dahil oldu 2017 yılında Survivor’da yarışan Sabriye Şengül adı da en fazla Adem kılıççı ile iletişim konuştu. İkili arasında bir dargın bir barışık iletişimleri uzun süre gündemi meşgul eden. Peki Sabriye Şengül kimdir?

Survivor Türkiye 2019 Sabriye Şengül katıldığı bu akşam gelecek olan yeni bölümde adaya gelecek olan Sabriye Şengül Survivor da daha önce 2017 yılında yarışmıştır Farklı tarz ve çıkışları ile sık sık gündeme gelen Sabriye Şengül yeniden Survivor seferleri kaçta Peki Sabriye Şengül kimdir?

Sabriye Şengül 1988 yılında Trabzon’da dünyaya geldi 2006 yılında boks ile tanışan Sabriye Şengül’ün hayatı bu tarihten sonra değişti Sabriye Şengül 2006 yılında boksta tanıştı hayatına hentbol oynayarak başlayan Sabriye Şengül tavsiye sonrasında kick boksa yöneldi hayatında sporun önemli bir yer tuttuğunu belirten Sabriye Şengül en önce çıkan özelliği ise Hırslı bir kimliğe sahip olması vermiş olduğu bir röportajda her fırsatta sporun hayatındaki önemini anlatan Sabriye Şengül hayatının şu sözlerle anlatıyor önceleri hentbola dedim üstümüze Deniz’in Pes etmeyin bir yapım var. Antrenmanlarda ve maçlarda bu yaptığından dolayı sertleştiği mi oldu hocalarım Sabriye hentbolcular bize lazım Sen boks ile uğraş deyince Neden olmasın dedim boksta Kickbox 3 Türkiye şampiyonluğu Sabriye şengül’ün oldu.

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *