Survivor’a geri dönen sabriye yarış kazandımı
27 Şub, 2019 15:16 tarihinde eklendi

Survivor’a geri dönen sabriye yarış kazandımı

Bu yıl da heyecanlı yarışmalara çekişmeli yarışmalara sahne oluyor Daha yarışın ilk haftaları olmasına rağmen Elenen İsimlerde yerine gelen yeni isimler . Bunlardan biri Sabriye Şengül oldu da sonradan oyuna dahil olan Sabriye Şengül oyun kazandı mı ve Sabriye Ben iddialı sözler.

Survivor Türkiye Yunanistan 16 bölümde oynanan ödül oyununda Türk takımının yeni yarışmacısı Sabriye Şengül ilk kez parkta çıktım Melisa ile birlikte mücadele eden Sabriye ilk oyundan da elpida ile karşı karşıya geldi.

Sabriye yarışmalara çok hırslı başladı.

Sabriye Şengül Survivor yarışmasına dahil olduğu gün yaptığı. Yunan takımı çok şeker tatlı buluyorum açıklaması ile dikkatleri üzerine çekti ödül oyunu öncesinde konuşan. Sabriye Şengül Geçtiğimiz sezon 64 66 kilo ile. Geldim şimdi 59 kiloyum. Bayağı değişiklik var parkurda kendimi merak ediyorum arkadaşlarıma destek olmayı ve motive etmeye geldim benim gelmemde takım daha da güçlenecektir . Survivor’a katılan Sabriye duygulanması da dikkat çekti.

Ilıcalı’dan yarışmacılara büyük sürpriz.

Survivor Türkiye Yunanistan 16 bölümünde gerçekleşen ve ada konseyinde. Acun Ilıcalı yarışmacılara cheesecake sürprizi yaptı. Survivor’ın Zorlu şartlarda mücadele eden yarışmacılar sürprizi duyunca büyük Sevinç yaşadılar.

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmasının. 16. Bölümünde elenen isim de belli oldu. Survivor 2019 bu hafta eleme gecesi sürprizlerle dolu geçti 26 Şubat Salı günü Ada konseyinde elenen isim Kaan güvenilir oldu.

 

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *