Deren Talu’ya Cesur Paylaşımlarından Dolayı Baba Resti
23 Nis, 2019 20:14 tarihinde eklendi

Deren Talu’ya Cesur Paylaşımlarından Dolayı Baba Resti

Defne Samyeli’nin kızı olan Deren Talu’nun sosyal medyada paylaştığı fotoğraflar nedeniyle baba Eren Talu resti çekerek kızını uyardı. Sosyal medya hesaplarından sık sık yayınladığı cesur paylaşımların ardından Deren Talu’ya babası Eren Talu’dan uyarı geldi. Eren Talu, Defne Samyeli ile ortak kızları olan Deren Talu’yu sosyal medya paylaşımları ve eğitim hayatı konusunda uyardı. Ayrıca 22 yaşında olan Deren Talu’nun eğitimine devam etmesini istediğini söyledi.

Baba Eren Talu Kızının Eğitim Hayatına Devam Etmesini İstedi

Baba Eren Talu, kızı Deren Talu’nun ABD’de iki yıl okuduktan sonra yarım bırakan kızının eğitim hayatına kaldığı yerden devam etmesini istedi. Son günlerde birçok sinema ve dizi projelerinden teklif alan kızının sanat dünyasından da uzak durmasını istediğini söyledi. Son dönemde oyunculuk eğitimi alan Deren Talu’nun bu konuda en büyük destekçisi ise anne Defne Samyeli… 

Deren Talu Kimdir?

1996 yılında doğan Deren Talu eski Türkiye güzellerinden Defne Samyeli ve Mimar Eren Talu’nun kızıdır. Anne Defne Samyeli aynı zamanda mankenlik ve sunuculuk da yapmıştır. Baba Talu ise Güzel Sanatlar Akademisi mezunudur. Aynı zamanda Galatasaray kulübü eski yöneticisidir. Lise eğitimini ENKA Okulları’nda alan Deren Talu üniversite için Los Angeles’a gitti. Ancak eğitimini henüz tamamlamadı. Oyunculuk dersleri alan Deren Talu Atıl Kutoğlu’nun defilesinde mankenlik yaptı.

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *