Sosyetenin Ünlü Kasabı Nusret Gökçe’nin Yeni İş Alanı Belli Oldu!
23 Nis, 2019 12:51 tarihinde eklendi

Sosyetenin Ünlü Kasabı Nusret Gökçe’nin Yeni İş Alanı Belli Oldu!

Saltbae hareketiyle dünya ölçeğinde bir ün kazanan sosyetenin ünlü kasabı Nusret Gökçe, bu kez de çikolata ile şov yaptı. Sosyal medyadan yayınlanan Gökçe’nin videosu kısa bir süre içerisinde 4 milyon kişi tarafından izlendi. Geçtiğimiz günlerde Nusret Gökçe’nin bir tatlıcı açacağı müjdesini veren kişi ortağı Mithat Erdem’di.

Yaptığı şovla ve saltbae hareketi ile dünyada bir anda büyük bir üne kavuşan sosyete kasabı ünlü Nusret Gökçe bu kez de çikolata videosu ile izlenme rekorları kırdı. Nusret Gökçe’nin ortağı olan Mithat Erdem geçtiğimiz günlerde Nusret Gökçe’nin yeni bir iş açacağının müjdesini vererek, bu işin bir tatlıcı olacağını söylemişti.

Nusret Gökçe’nin Çikolata Şovunu 4 Milyondan Fazla Kişi İzledi

Dünya çapında bir üne kavuşan ünlü işletmeci Nusret Gökçe, İstanbul’un Etiler semtindeki restoranında yeni bir video çekti. Yeni iş alanının tanıtımı olan çikolata videosu da sosyal medyadan paylaşıldı. Videoda restoran menüsüne yeni eklediği tatlıyı duyurmak isteyen Gökçe kısa sürede milyonlara ulaştı. Videoda profiterole çikolata sosu döken Nusret Gökçe videoyu “Çok yakında” notuyla birlikte paylaştı. Nusret’ in çikolata dökme videosu da daha önceki şovu gibi kısa sürede ilgi gördü ve 4 milyondan fazla kişi tarafından izlendi. Takipçiler ise merakla beklemekte. Bazı takipçiler çikolata işinde de Nusret’in bir dünya devi olacağını düşünürken, bazı takipçiler “etin yanında iyi gider mi” şeklinde yorumlar yapmıştır.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *