Ünlü Sanatçı Demet Akalın Siyasi İdeolojisini Açıkladı!
23 Nis, 2019 12:50 tarihinde eklendi

Ünlü Sanatçı Demet Akalın Siyasi İdeolojisini Açıkladı!

Ünlü Sanatçı Demet Akalın Siyasi İdeolojisini Açıkladı!

Popüler Demet Akalın siyasi ideolojisinin ne olduğunu verdiği bir röportajla açıkladı. Akalın röportajında kendisi için her zaman kutsal bir yerde olduğunu, kendisinin de bir asker kızı olduğunu belirtti. Ayrıca ünü sanatçı “Ülkem için ne gerekirse yaparım. Milliyetçi de bir insanım. Ülkemi çok seviyorum” şeklinde açıklamada bulundu.

Ülkemi Çok Seviyorum

Basına verdiği bir röportajda ünlü Demet Akalın, “Devletimizin, polisimizin, askerimizin arkasındayım” dedi. Ülkem için her şeyi yaparım ve milliyetçi bir insanım diyen Demet Akalın ülkemi de çok seviyorum dedi. Akalın ayrıca inançlı bir insan olduğunu ve kızını da bu şekilde yetiştirdiğini bildirdi.

Küçüklüğünde kuran kurusuna gittiğini anlatan Demet Akalın ailesinde hem kapalı hem de açık insanların olduğunu ve herkesin birbirine hoşgörü gösterdiğini anlattı.

Askerin her zaman kutsal bir yerde olduğunu söyleyen Akalın, dışında bir planının da olmadığını söyledi. Türkiye’yi çok sevdiğini ve başka bir ülkede yaşamak istemediğini de söyleyen Akalın, yurt dışında yaşamak, almak ya da vatandaşlığına geçmek gibi planlarının asla olmadığını vurguladı.

Asker Kızıyım

Asker kızı olduğunu ve babasını küçük yaşlarda kaybettiğini belirten Akalın, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu için de kendisini uluslar arası arenada dobra bulduğunu belirtti. Kendisinin de sanat camiası içinde dobra bir kişilik olması nedeniyle Çavuşoğlu ile bir benzerlik hissettiğini açıkladı.

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *