Sıla ve Hazer Amani’nin Samimi Görüntüleri Hakkında Ahmet Kural İlk Kez Konuştu
25 Nis, 2019 9:29 tarihinde eklendi

Sıla ve Hazer Amani’nin Samimi Görüntüleri Hakkında Ahmet Kural İlk Kez Konuştu

Ahmet Kural hakkında şiddet gördüğü gerekçesi ile bir mahkeme süreci yaşayan şarkıcı Sıla Gençoğlu’nun geçtiğimiz aylarda MasterChef’in jüri üyesi Hazer Amani ile arabada sarmaş dolaş fotoğrafları görüntülenmişti. Bugün hakkındaki iddialar karşısında hapis cezasına çarptırılan Ahmet Kural ise bu görüntüler hakkında ilk kez konuştu.

Bilindiği gibi oyuncu Ahmet Kural, şarkıcı Sıla Gençoğlu’na yönelik “hakaret, tehdit ve kasten yaralama” iddialarından dolayı yargılanmaktaydı. Yargılama süreci sonrasında Kural ertelenmek üzere 1 yıl 4 ay 20 gün hapis cezasına çarptırıldı.

Adliye çıkışında Kural’a sorulan Sıla ile MasterChef jürisi Hazer Amani’nin arabada görüntülenen sarmaş dolaş fotoğrafları hakkında ne düşündüğü soruldu. Kural bu konu hakkında “Benden sonrası tufan” diyerek açıklamada bulundu.

“BU BİR İNTİKAM DAVASI”

Duruşmanın ardından adliye önünde açıklama yapan Ahmet Kural hakkındaki iddiaları yeniden reddetti. Kesinlikle şiddette bulunmadığını söyleyen Kural, Sıla’nın erkeğe de kadına da hem psikolojik hem de fiziksel şiddet uygulamaya bayıldığını söyledi. Dava hakkında da temyize gideceklerini bildirdi.

Sıla Genceroğlu ve Hazer Amani hakkındaki sorulara da sadece tek bir cümleyle yorun yapan Ahmet Kural benden sonrası tufan diyerek başka bir açıklamada bulunmadı. Kendine yönelik şiddet iddialarını da yeniden reddederek Sıla’nın erkeğe de kadına da psikolojik ve fiziksel şiddet uygulamaya bayıldığını ifade etti.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *