Gencebay Taburcu Oldu
27 Nis, 2019 20:23 tarihinde eklendi

Gencebay Taburcu Oldu

İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde bir taksiciyle yaşamış olduğu yol verme tartışması sonucunda bıçaklanan ünlü arabesk şarkıcımız Orhan Gencebay’ın Gökhan Murat Emre Gencebay kaldırıldığı hastaneden taburcu edildi.

Ünlü şarkıcımızın Gökhan Murat Emre Gencebay, hastaneden taburcu olduğu sırada gazetelere yaptığı açıklamada: Aramızda ufak bir oldu. Ben bıçaklandığımı başta anlamadım. Vücudumun üzerinde ıslaklık görünce bıçaklandığımı anladım dedi.  Gayrettepe Mahallesi’nin Posta Caddesinde gerçekleşen olayda, yol verme meselesi yüzünden taksici tarafından kalbinin hemen altından bıçaklanmış olan ünlü şarkıcımızın oğlu Gökhan Murat Emre Gencebay kaldırıldığı hastaneden taburcu oldu.

Gencebay, yaptığı açıklamada bıçağın çok tehlikeli bir bölgeye isabet ettiğini, ancak giydiği ceketin kalınlığı sayesinde daha az zarar aldığını belirtmiştir. Yaşanan olayın olmaması gereken bir şey olduğunu söyleyen Ünlü şarkıcının olayın yargı mercilerine de iletildiğini ve işleme başlandığını belirtti. Yaşanan olayın olmaması gereken bir olay olduğunu, ancak yine de beterin beteri olduğunu söyleyerek ve bu duruma da şükreden Gencebay hem kendisine, hem de arkadaşına yanlış bir üslup kullanıldığı ve hakaret edildiği için tartışmanın yaşandığını belirtti.

Gökhan Murat Emre Gencebay annesi Sevim Emre, çok kötü ve hiç gerçekleşmemesi gereken bir olayın yaşandığını belirtti. Yine bu duruma da şükreden Sevim Emre, eşi Orhan Gencebay’ın da duruma çok üzüldüğünü ama yine de bu duruma da ailecek şükrettiklerini belirtti.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *