İki Taraf da Uzlaşmak İstemiyor
1 May, 2019 16:12 tarihinde eklendi

İki Taraf da Uzlaşmak İstemiyor

Arka Sokaklar, İlişki Durumu Karışık ve İlişki Durumu Evli gibi dizilerle adından sıklıkla söz ettirmekte olan Oktay’ın sosyal medya hesabı üzerinden uygun olmayan görüntülerini yayınlamış olduğu iddiasıyla, ünlü oyuncunun avukatlık yapmakta olan eşi Merve Oktay hakkında savcılık tarafından Özel hayata ilişkin görüntüleri ve sesleri ifşa etmek suçundan 6 seneye kadar hapis cezası isteminde bulunuldu. Berk Oktay savcılığa vermiş olduğu dilekçe de eşiyle uzlaşmak istemediğini söyledi. Bunun üzerine ünlü oyuncu Berk Oktay’ın eşi Merve Oktay da iddianameyi yazan savcılığa vermiş olduğu dilekçede eşi Berk Oktay ile uzlaşmak istemediğini belirtti.

Bahsi geçen suçun uzlaşma kapsamında olan bir suç olması nedeniyle, kamu davası açılmadan önce Oktay ve eşi Merve Oktay uzlaştırma bürosuna sevk edilmişlerdi. Bunun üzerine Berk Oktay’ın avukatı Serdar Öktem, müvekkilinin uzlaşmak istemediğini söyledi ve Merve Oktay hakkındaki şikayetinin devam ettiğini de belirtti.

Bu olayın hemen ardından uzlaştırma bürosu ünlü oyuncunun eşi Merve Oktay’a Oktay ile uzlaşmak isteyip istemediği soruldu. Ünlü oyuncunun eşi Merve Oktay’ın avukatlığını yapmakta olan Bora Karaman da 12 Nisan 2019 günü kendisine gönderilen dilekçeye, müvekkilinin uzlaşmak istemediğini belirten bir kayıt düştü. Bu olaylar üzerine ne ünlü oyuncu Berk Oktay’dan, ne de ünlü oyuncunun eşi Merve Oktay’dan herhangi bir gelmedi.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *